Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Cei cu note peste 7
Andre G
Trimis: 23 Jul 2019, 01:46 PM

Utilizator
**

Grup: Members

La sedinta publică pt cei care au luat notă peste 7 care este ordinea? Se face media cu nota de la inspectie sau se merge în ordinea notelor?
Mesaj personal
mihai.andrei
Trimis: 23 Jul 2019, 02:02 PM

Utilizator avansat

QUOTE (Andre G @ 23 Jul 2019, 02:46 PM)
La sedinta publică pt cei care au luat notă peste 7 care este ordinea? Se face media cu nota de la inspectie sau se merge în ordinea notelor?

se face medie
Mesaj personal
cgsutu
Trimis: 23 Jul 2019, 02:03 PM

Utilizator
**

Buna ziua,
Anul acesta am obtinut nota peste 7 si voi reusi sa ma titularizez in alt judet decat in cel in care am domiciliul. Intrebarea mea este daca pot sa ma detasez la cerere sau in interesul invatamantului si cand trebuie sa depun dosarul?
Multumesc mult!
Mesaj personal
ionelaB90
Trimis: 23 Jul 2019, 02:34 PM

Utilizator
**

Hello! sunt profesor titular din 2015 si am participat la titularizare anul acesta, obtinand media 9.5. In judet nu exista posturi viabile pe 4 an. In sedinta din 1 august, daca iau norma in 2 scoli (12h+7h), ore vacante viabile pe 1 an in ambele scoli, miscare de mobilitate se considera transfer sau detasare? Ce statut am eu la 1 septembrie? Multumesc.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved