Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Aceasta este pagina de ajutor care te interesează

Pagina de ajutor
Tastează cuvintele căutate   

Asistentul meu
    Această funcționalitate poate fi accesată apasând link-ul 'Asistentul meu' aflat în meniul de sus al fiecărei pagini. Cu ajutorul ei poți afla câte mesaje au fost postate de la ultima ta vizită pe forum. Este menționat de asemenea câte din acestea sunt răspunsuri în subiecte create de tine.

Apasă pe 'Vizualizare' pentru a afișa aceste mesaje.

În secțiunea următoare sunt șapte linkuri către alte funcționalități:

• Link-ul către echipa de moderare este o legătură rapidă către lista celor care administrează sau modereaza forumul.
  • Link-ul către 'subiectele active de astăzi ' afișează toate subiectele care au fost create în ultimele 24 de ore.
  • Link-ul 'primii 10 autori de astăzi' afișează după cum îi spune și numele un top al membrilor care au postat cele mai multe mesaje în ziua curentă.
  • Link-ul 'primii 10 autori' afișează un top al membrilor care au cele mai multe mesaje postate pe forum în general.
  • Link 'ultimele mele 10 mesaje' afișează ultimele mesaje pe care le-ai postat. Acestea sunt afișate într-o formă prescurtată pe pagina, pentru a salva spațiu, și trebuie să apăsați linkul 'Pre-vizualizare' pentru versiunea integrală.
  • Următoarele două linkuri 'toate sondajele în care am votat' și 'toate sondajele în care nu am votat' afișează toate sondajele existente în forum și pentru care ai, respectiv nu ai, votat. 

Cele două forme de căutare te ajută să cauți în tot conținutul forumului după anumite cuvinte. Nu sunt foarte avansate precum forma de căutare disponibilă,  prin urmare nu este la fel de cuprinzătoare.

Căutarea pentru ajutor este în schimb la fel de cuprinzătoare pe cât este forma normală de căutare în fișierele de ajutor și permite căutarea rapidă în documentele de ajutor folosind anumite cuvinte cheie.
  • Resedinta - Portal SEI Portalul educațional SEI   Admitere Admitere   Bacalaureat Bacalaureat   Titularizare Titularizare   Euro 200 Euro 200   Bani de Liceu Bani de Liceu   Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli și licee   Dictionare online Dicționare online   Subiecte examene nationale începand cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002   Subiecte examene nationale Subiecte examene naționale "2007-2008"   .campion .campion

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved