Reședință - Portal SEI Evaluare Evaluare Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Definitivat Definitivat Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu Subiecte examene naționale Subiecte examene naționale SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Finantare.org
scamcc
Trimis: 17 Jan 2020, 07:23 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Buna ziua...care sunt pasii pentru depunerea situatiilor financiare in platforma finantare.org?
Mesaj personal
vasi64
Trimis: 17 Jan 2020, 08:47 AM

Utilizator activ

Buna ziua,
Am atasat instuctiunile pentru situatii financiare si ce am primit de la ISJ
Va trimitem alaturat precizarile privind raportarea la 30.06.2019 a situatiilor financiare.

Instructiunile sunt cele de la data de 31.03.2019, dar ele sunt valabile si pentru acest trimestru.

Dupa ce introduceti balanta de verificare la 30.06.2019 (buget de stat) in sistemul forexe, asa cum s-a procedat si trimestrul trecut si urmanad instructiunile, veti introduce in platforma finantare.org balanta valida.

Dupa ce se valideaza si nu mai sunt erori, ne veti comunica ca ati introdus balanta ca sa putem verifica si noi datele introduce de unitatea de invatamant.

Dupa ce toate anexele sunt validate veti lista din platforma toate anexele generate si le veti trimite la Inspectorat.

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 203 )
Fișier atașat  Instructiuni_Situatii_Financiare_31_03_2019.rar

--------------------
,,Nu exista nici un dar mai pretios decat un sfat bun''
Mesaj personal
scamcc
Trimis: 17 Jan 2020, 07:40 PM

Utilizator activ

Multumesc mult!
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved