Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> ELEV IN SIIIR TRANSFERAT SI IMI APARE LA ICARCARE REZULTATE CLASA A VI-A????, Elev transferat in SIIIr si imi apare la incarcare rezultate evaluare nationala cls VI-a
MoraCor
Trimis: 12 Jul 2016, 11:40 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Buna ziua,

Am urmatoarele probleme la incarcare rezultate evaluare clasa a VI-a:
1. Eleva Iliescu Maria Carolina este in SIIIR transferata; apare la formatiunea de studiu cls VI B transferata. DAR LA incarcare rezultate la evaluare clasa a VI este. Am pus-o ABSENTA ... ESTE BINE ?????
2. cand incarc rezultatele codurile la itemuri, descrierea itemurilor nu apare. E bine???
3. la fereastra de "Completare rezultate elevi" nu apare completata denumire unitatea de invatamant

4 Am intrat in aplicatie, ptr incarcare rezulate evaluare clasa a VI-a 2016, prin https://www.clasapregatitoare.rocnee.eu/idex.xhtml. E CORECt , in 2014 si 2015 am intrat prinhttps:////en2014.rocnee.eu

O zi buna

Mesaj personal
Tudor Grama
Trimis: 14 Jul 2016, 07:30 PM

Inginer Suport Tehnic

Grup: Admin

Stimate operator,

Vă rugăm să vă adresați responsabililor CNEE.

Numai bine,

--------------------
Grama Tudor Cezar
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
MoraCor
Trimis: 15 Jul 2016, 07:28 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Buna dimineata,

Am luat deja legatura cu CNEE si mi-a comunicat ca sa las cazurile fara inregistrarea codurilor ptr item-uri; sa nu ii trec absenti

Multumesc
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved