Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Generare pdf-uri clasa pregătitoare, PDF-URI CLASA PREGĂTITOARE
mihaela.madalina
Trimis: 28 Jun 2019, 07:58 AM

Începător
*

Grup: Members

Bună dimineața!
Ȋmi puteți spune dacă la dumneavoastră după introducerea situației din raportul pentru clasa pregătitoare se generează PDF-urile?
Menționez că pentru o parte din rezultatele introduse în săptămâna 10-14 iunie s-au generat acele pdf-uri, însă pentru cele introduse și reintroduse (în urma erorilor platformei) în săptămânile 17-21/24-28 iunie nu s-au mai generat pdf-urile.
Aceste pdf-uri sunt necesare pentru listare și completarea dosarului privind clasa pregătitoare? Sau nu?!?
Mulțumesc anticipat celor care îmi vor lămuri situația expusă mai sus!
O zi bună tuturor!
Mesaj personalYahoo
scoala1roman
Trimis: 28 Jun 2019, 11:04 AM

Utilizator avansat

Grup: Members

Azi am introdus primul raport in aplicatie.
Dupa ce am introdus, am dat generare PDF (de curiozitate). A durat ceva pana la generat.
Concluzii: prima pagina arata naspa, la scoala a preluat prima unitate de invatamant a elevului, nu cea actuala.

Acum in momentul in care vreau sa introduc un alt copil imi da eroare, spune sa contactez un administrator !

Aplicatie de 2 lei !
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved