Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Fișa de înscriere cu date de anul trecut
bullet
Trimis: 2 Jul 2017, 10:38 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Bună ziua,

Tipărind fișa de înscriere am constatat următoarele:
1. Antetul ministerului;
2. Fișa de înscriere în anul școlar 2016-2017;
3. Pe pagina principală a aplicației: „Admiterea în licee 2016”

În cazul în care am listat fișele de înscriere pentru școlile arondate cu aceste greșeli ce facem, retipărim fișele după remedierea acestor greșeli?

Mulțumesc.
Mesaj personal
vilmay
Trimis: 2 Jul 2017, 10:58 AM

Utilizator avansat

Fisele actualizate se pot scoate abia de maine, conform calendarului.
Mesaj personal
INFO195
Trimis: 2 Jul 2017, 11:54 AM

Utilizator avansat

QUOTE (bullet @ 2 Jul 2017, 11:38 AM)
Bună ziua,

Tipărind fișa de înscriere am constatat următoarele:
1. Antetul ministerului;
2. Fișa de înscriere în anul școlar 2016-2017;
3. Pe pagina principală a aplicației: „Admiterea în licee 2016”

În cazul în care am listat fișele de înscriere pentru școlile arondate cu aceste greșeli ce facem, retipărim fișele după remedierea acestor greșeli?

Mulțumesc.

Nu stiu unde ati vazut dumneavoastra asa ceva ca eu acum am deschis cand am vazut mesajul dumneavoastra mai tare m-am speriat si am verificat pentru ca eu deja am scos fisele ieri pt vocational deoarece liceele vocationale au generat un intreg circ , presiune pe parinti . Statusul aplicatiei este corect admitere 2017 si datele sunt corecte , dati printeaza fisa detalii.
Mesaj personal
carla64
Trimis: 2 Jul 2017, 04:45 PM

Utilizator activ

Fisa martor-fara optiuni-pentru liceele vocationale,a avut an scolar 2016-2017, dupa ora 12 a fost modificata.Eu le-am retiparit.Am avut 2 elevi,in judet.In fiecare an,liceele vocationale fac circ,ele functioneaza dupa metodologii proprii,parca sunt din alta tara iar noi trebuie sa fim la cheremul lor.Ar trebui sa respectam calendarul,dar totusi, ne gandim la elevi.Lucram sambata,duminica si...1 leu(anul acesta,a fost si mai putin) pt.fiecare fisa.Bine ca au presedintii si secretarii comisiei din centrele zonale de inscriere 587-670 lei.Pentru ce oare ?
Mesaj personal
INFO195
Trimis: 2 Jul 2017, 06:14 PM

Utilizator avansat

QUOTE (carla64 @ 2 Jul 2017, 05:45 PM)
Fisa martor-fara optiuni-pentru liceele vocationale,a avut an scolar 2016-2017, dupa ora 12 a fost modificata.Eu le-am retiparit.Am avut 2 elevi,in judet.In fiecare an,liceele vocationale fac circ,ele functioneaza dupa metodologii proprii,parca sunt din alta tara iar noi trebuie sa fim la cheremul lor.Ar trebui sa respectam calendarul,dar totusi, ne gandim la elevi.Lucram sambata,duminica si...1 leu(anul acesta,a fost si mai putin) pt.fiecare fisa.Bine ca au presedintii si secretarii comisiei din centrele zonale de inscriere 587-670 lei.Pentru ce oare ?

Ieri dupa 12 era corect antetul este pe fisa primita de la inspectorat eu nu am vazut gresit sau nu m-am uitat si m-am nenorocit ca asa a fost graba liceelor vocationale.
La noi este primul an cand fac circ liceele vocationale sau il simt eu anul acesta.
Raspunderea este foarte mare pentru 1 leu/ fisa dar sa ma lase liceele vocationale sa lucrez linistita.
Vedeti si dumneavoastra depinde cum este in fiecare scoala la mine isi merita toti banii in cazul meu, secretarul sef pentru ca eu nu imi bat capul cu mediile de calculat ea face medii si adeverinte foi matricole Poate la dumneavoastra este altfel calculati dumneavoastra medii, faceti dumneavoastra foi matricole, adeverinte etc.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved