Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Bani de liceu elev transferat sem. II
coandaedusal
Trimis: 26 Feb 2014, 02:50 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

Buna ziua.
Am o nelamurire, daca ma poate ajuta cineva.
Un elev de la unitatea mea de invatamant, beneficiar al programului social Bani de liceu, incepand cu sem al II-lea s-a transferat la o alta unitate de invatamant. Odata cu actele de transfer i s-a eliberat acestuia o adeverinta pe care s-a mentionat faptul ca este beneficar al programului si nr. de absente nemotivate pana la data acordarii transferului, precum si copii certificate ”conform cu originalul” de pe dosarul depus la unitatea mea de invatamant.
Unitatea scolara unde pleaca nu accepta copiile cerificate ci doreste dosarul cu actele in original.
Exista vreo procedura, ceva legat de acest lucru? Stie cineva ceva?
Multumesc!
Mesaj personal
DonNick
Trimis: 18 Jun 2014, 12:32 PM

Utilizator activ

Grup: Members

Copiile conform cu originalul le păstrați dumneavoastră. Originalul îl păstrați dumneavoastră.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved