Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Pagini: (2) 1 [2]  ( Primul mesaj necitit ) Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> PHI 2007, dicutii legate de editia 2007
Garrett_X2
Trimis: 29 Jan 2007, 03:17 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Constantin Dan wrote:

Salut la toti!  ...Am si eu o intrebare: cine intra la faza internationala? cei de pe locul 1 de la toate clasele??? 
P.S. Poate ai dreptate Garret, dar nu avem cum sa stim ca nu minti...sorry

Salut, din cate stiam premiantii merg mai departe (locul 1, 2 si 3). Cat despre dreptate, la anu ma mut cu calculatorul si cu un profesorul insotitor intr-o sala goala sau ma inconjor de un zid de caramida, iar daca si atunci mi se intampla la fel, cred ca singura solutie ar fi cataclismul nuclear. Mi-e ciuda ca acum si profesorul de la clasa ma acuza ca am dat raspunsuri la altii si chiar de minciuna . Nu zic sa nu descalificati, ci sa descalificati pe cine trebuie.

P.S. ms ca te-ai gandit la mine.. la un momentdat simteam ca vorbesc singur.
Mesaj personal
Constantin Dan
Trimis: 29 Jan 2007, 04:14 PM

Începător
*

biggrin.gif ok...asa sa faci...sper ca la anul sa ai mai mult noroc wink.gif ...si ms pt raspuns
Mesaj personal
Ciordas Dragos
Trimis: 29 Jan 2007, 04:39 PM

Utilizator
**

Regulamentul Phi International 2006

Anul trecut premiantii au mers la internationala. Sa speram ca si anu asta e la fel smile.gif
P.S. Garret ai vorbit cu coordonatorii de la centrul tau ? Poate au inregistrat concursul si au filmul.

Acest mesaj a fost modificat de către Ciordas Dragos la data 29 Jan 2007, 04:40 PM

--------------------
Nu strica sa-ncerci... CLICK
Mesaj personal
PIRLO_A
Trimis: 29 Jan 2007, 09:32 PM

Utilizator avansat

La clasa a 10-a ar mai trebui eliminate niste persoane ! Asa ca ar trebui sa va mai uitati inca o data. Locurile 23-26, 13-14, 44-45, 60-61, 109-110, etc. aproape sigur au copiat, sau au facut lucrare comuna.

Nu e corect fatza de restul, care am lucrat individual. confused06.gif

P.S.: Propun ca de la anul acest concurs sa fie pe echipaje ! ... ca vad ca nimeni nu respecta regulamentul ... sad.gif

--------------------
user posted image
"There are two rules for success: 1) Never tell everything you know." (Roger H. Lincoln)
Mesaj personal
Laurentiu_
Trimis: 29 Jan 2007, 09:35 PM

Finalist Cupa SIVECO 2006

nu fi asa de pesimist ... daca centrul tau a respectat .. clar mai sunt si alte centre care o fac ... misiunea celor corecti este sa ii corecteze si pe ceilalti...

--------------------
"People who live in glass houses shouldn't throw stones." Famous Proverb
Mesaj personalTrimite emailICQAOLYahooMSN
PIRLO_A
Trimis: 30 Jan 2007, 01:10 AM

Utilizator avansat

misiunea celor corecti este sa ii corecteze si pe ceilalti...

Si tocmai de aceea nu trebuie rasplatiti, ci corectati. Deci, cer in continuare eliminarea unora care au trecut de primul "filtru".

--------------------
user posted image
"There are two rules for success: 1) Never tell everything you know." (Roger H. Lincoln)
Mesaj personal
Garrett_X2
Trimis: 31 Jan 2007, 05:06 PM

Utilizator
**

Ciordas Dragos said:
Anul trecut premiantii au mers la internationala. Sa speram ca si anu asta e la fel
P.S. Garret ai vorbit cu coordonatorii de la centrul tau ? Poate au inregistrat concursul si au filmul.

Am vorbit cu profesorii insotitori de la centrul meu si au zis ca nu prea mai am ce sa fac. Daca vor coordonatorii concursului inregistrarea, cei de la centrul de testare au zis ca nu e nici o problema. Dar problema vine acum de la coordonatori, nu prea ma baga in seama sau poate nu au incredere in mine. This is Romania, we should get used to it (cica aici am fost patriot laugh.gif )

P.S. Stiu ca prin cearta nu rezolv nimic, dar nu ma pot abtine oameni buni. Daca aveam aceleasi raspunsuri cu cineva de langa mine nu era nici o problema, dar sa am aceleasi raspunsuri cu cineva de la distanta cu care nu am putut schimba nici o vorba nu mi se pare normal sad.gif
Mesaj personal
pustiuady
Trimis: 19 Feb 2016, 12:01 PM

Începător
*

Si eu as vrea sa stiu raspunsul la intrebarea de mai sus daca se poate.
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

OpțiuniPagini: (2) 1 [2]  Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved