Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> copiii fara optiuni in Adlic
cusetaion
Trimis: 12 Jul 2016, 09:07 AM

Utilizator avansat

Grup: Members

copii admisi la vocationale,,,,,care refuza .....si cei de la profesionala....care nu au completat fise cu optiuni.....ii excludem din Adlic? happy30.gif sign28.gif
Mesaj personal
Tudor Grama
Trimis: 12 Jul 2016, 09:23 AM

Inginer Suport Tehnic

Grup: Admin

QUOTE (cusetaion @ 12 Jul 2016, 10:07 AM)
copii admisi la vocationale,,,,,care refuza .....si cei de la profesionala....care nu au completat fise cu optiuni.....ii excludem din Adlic? happy30.gif sign28.gif

Stimate operator,

Vă informăm că la nivel IȘJ se vor încărca machetele cu toți candidații din cele 5 categorii specifice: vocaționali, speciali, profesionali, rromi și militari urmând ca acești candidați să fie excluși de la repartizarea computerizată.

În privința candidaților care nu s-au prezenta pentru completarea opțiunilor vă informez că vom reveni cu informații suplimentare dar încă nu este cazul ca aceștia să fie excluși pentru că încă se mai pot prezenta pentru completarea fișelor.

Numai bine,

--------------------
Grama Tudor Cezar
SIVECO România
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
ninarotaru
Trimis: 25 Jul 2016, 08:38 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Un elev este repartizat la liceu in prima etapa. Intre timp afla ca la un liceu vocational din alt judet au ramas locuri libere. Se poate elibera o a doua fisa de inscriere(anexa + fisa optiuni) pentru vocational in etapa a doua?
Mesaj personal
Alex Rad
Trimis: 25 Jul 2016, 08:44 AM

SIVECO Romania - Technical Support Engineer

Grup: Admin

QUOTE (ninarotaru @ 25 Jul 2016, 09:38 AM)
Un elev este repartizat la liceu in prima etapa. Intre timp afla ca la un liceu vocational din alt judet au ramas locuri libere. Se poate elibera o a doua fisa de inscriere(anexa + fisa optiuni) pentru vocational in etapa a doua?

Stimate operator,

Vă rugăm să vă adresați Comisiei Naționale de Admitere în legătură cu această situație.

Numai bine,

--------------------
Alex Rad
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved