Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Deep freeze pentru W8?
alpolotca
Trimis: 30 Aug 2013, 09:09 AM

Începător
*

Grup: Members

Incepe scoala !!!.....cum reusiti sa va protejati statiile?....apelez din nou la d-voastra as avea nevoie de deep freeze 7.61...standard edition....functional pentru W8...ma poate ajuta cineva?....imi trimiteti si mie la adresa de e-mail alpolotca@gmail.com. Multumesc anticipat.! Am tot sapadt pe net dar nu am gasit unul functional..inca...doar evaluate... smile.gif
Mesaj personal
elod
Trimis: 20 Oct 2013, 09:32 AM

Utilizator avansat

Stati putin sa inteleg bine treburile.

Site-ul acesta este o taraba de la coltul strazii care promoveaza furtul de software? Moderatorii dorm?

Nu aveti nevoie de niciun fel de software pentru a proteja o instalare Windows. Ajunge sa faceti o configuratie corecta, protejata prin parole.
Mesaj personalTrimite email
Ionuț Airinei
Trimis: 21 Oct 2013, 08:50 AM

SIVECO România - Technical Support Supervisor

Stimați utilizatori,

Aplicația Deep Freeze poate fi descărcată pentru evaluare sau achiziționată de la adresa http://www.faronics.com/products/deep-freeze/enterprise/.

Vă informăm că nu este permisă distribuirea programelor software fără licență.

Numai bine,

--------------------

Ionuț Airinei
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatorului
tomcris
Trimis: 21 Oct 2013, 02:05 PM

Utilizator activ

Window 8 are "factory reset". Dar, uita de toate programele instalate, adica adobe reader, office, etc. Lasa windowsul curat. Nu am incercat rezistenta la "pureci" a windows8 dupa un factory reset. Ar trebui sa-i dea afara si pe aia.

--------------------
Toma Cristian prof. Chime si Fizica
Mesaj personalYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved