Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Legea 544/2001-Informare Publica??????
NICOLETA17
Trimis: 19 Sep 2017, 12:15 PM

Începător
*

Grup: Members

Buna ziua,
Fetita mea a dat admitere in iulie la Universitatea din Galati-specializarea Medicina pe loc cu taxa(a facut un an la asistente la buget) .Anul acesta au fost 10 locuri la taxa si ea a fost a 11-a pe lista,deci prima sub linie.Incepand din acest an facultatea a alocat 4 locuri pentru CPV.Am incercat sa aflam daca au fost depuse dosare pentru cele patru locuri si ne lovim de un zid .Pe site-ul Universitatii nu apare nimic legat de acest lucru, doar numarul de locuri si criteriile de selectie(depunere dosare).Am sunat la secretariat,au spus ca nu stiu nimic,am trimis e-mail la Ministerul Invatamantului,am fost redirectionata catre Directia Relatii Internationale-Studenti Straini unde nu raspunde nimeni la telefon sau e-mail.Ma puteti ajuta cumva?

Acest mesaj a fost modificat de către NICOLETA17 la data 19 Sep 2017, 12:16 PM
Mesaj personal
NICOLETA17
Trimis: 20 Sep 2017, 06:30 AM

Începător
*

Grup: Members

Nu ma poate ajuta nimeni? sad.gif
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved