Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Schimb post Brasov cu Bucuresti
freya1
Trimis: 19 Mar 2017, 05:43 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

happy29.gif
Acu sa va vad, a propos de harta aceea cu Brasov "Bucharest mountains" p
( Dolj- sexy mayor, Vrancea- good wine, Timis- the forehead p etc)
Schimb post lb engleza Brasov, viabilitate buna, liceu foarte bun, cu orice Bucuresti sector 6 sau 5. Sau orice sector, cu legatura buna spre acestea doua- nu posed automobil si nici nu cred ca vreau sa poluez degraba si eu cu un automobil pe benzina cel putin smile.gif
Multumesc, va asteptam cu drag. La munte that is, ca va tot laudati ca va place.

Acest mesaj a fost modificat de către freya1 la data 19 Mar 2017, 05:46 PM

--------------------
[FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=yellow]Soarele nu stie cine are dreptate si cine a gresit.
Mesaj personalTrimite email
freya1
  Trimis: 19 Mar 2017, 09:09 PM

Utilizator avansat

love11.gif 0723158145 sign28.gif

--------------------
[FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=yellow]Soarele nu stie cine are dreptate si cine a gresit.
freya1
Trimis: 29 Apr 2017, 12:35 AM

Utilizator avansat

Valabil, diamantilor happy29.gif

--------------------
freya1
Trimis: 3 Dec 2017, 10:06 AM

Utilizator avansat

Valabil.
Da' oare de ce sunt pline trenurile si drumurile pe Valea Prahovei in weekend- btw Vatra Dornei bate valea Prahovei detasat...as in nici nu se compara p- daca, de fapt, la munte nu vrea nimeni?
Daca aveti masina in 10 minute sunteti la poalele muntilor, montaniarzilor smile.gif...De fapt, si cu autobuzul cred ca ajungeti la poalele muntilor in maxim juma de ora...
sign28.gif
tanti de la sindicat care zicea ca vrea sa propuna in metodologie "sa nu mai vina astia din provincie sa ne ia locurile" sper ca a citit si dansa anunturile cu omuletii care vor de la Buc la Cluj in mediul rural, de la Bucuresti la Bacau, de la Bucuresti la Constanta... Credeti-ma, doamna de la sindicat-nu stiu cum va cheama, nu sunt membra p- nu "vor sa se plimbe" cum ati spus dvstra, e foarte greu,spre exemplu, sa te "plimbi"- cum v-ati exprimat dvstra- singura cu doi copii minori, dintre care unul todler, cu trenul...
Personal , am un caz in familie care a renuntat la titulatura in Buc pt un post in mediul rural( in urma casatoriei). Si a "facut" si trei fetite, harnici si cuminti, acolo.
Deci nu se pune problema de "luat vreun loc", problemele oamenilor, dupa cum daca ne gandim mai bine observam, sunt diverse si in general subiective, mkay?
haaideti

--------------------
freya1
  Trimis: 28 Mar 2018, 07:57 PM

Utilizator avansat

Up.

Acest mesaj a fost modificat de către freya1 la data 28 Mar 2018, 07:58 PM

--------------------
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved