Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> buna
rodica72
Trimis: 30 Jun 2009, 06:56 PM

Începător
*

Grup: Members

va rog sami spuneti si mie cum si de unde descarc aelul....raspundeti la adresa: [***] va multumesc

[Nota moderatorului: Date cu caracter personal]

Acest mesaj a fost modificat de către Elena Gălbenuș la data 1 Jul 2009, 08:02 AM
Mesaj personal
Elena Airinei
Trimis: 1 Jul 2009, 08:09 AM

SIVECO România - Project Manager

Grup: Admin

Stimată doamnă,

Pentru o comunicare mai ușoară, vă rugăm să ne comunicați numele dumneavoastră complet, unitatea școlară la care profesați, precum și un număr de telefon, preferabil mobil, la care puteți fi contactată. Aceste informații pot fi transmise prin mesaj personal, email la adresa ael@portal.edu.ro sau telefon TELVERDE 0800 0800 05.

Platforma AeL-ul se află instalată în școli și licee, însă nu este disponibilă pentru a fi descarcată.

Dacă sunteți interesată de lecțiile electronice și doriți să intrați în posesia lor, vă rugăm să le solicitați administratorului laboratorului din școala unde profesați sau să le descărcați gratuit de aici.

Am înregistrat solicitarea dumneavoastră cu numărul STMECT-2723.

Toate cele bune,

--------------------
Elena Airinei
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatorului
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved