Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> ELIBERARE DIPLOMA BACALAUREAT 2009
alicuza
Trimis: 26 May 2017, 11:27 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Buna ziua,

Ma confrunt cu urmatoarea situatie:

- Absolventa promotia 2004-2005 la mine la liceu, promoveaza examenul de bacalaureat in alt judet in anul 2009. Azi, in mai 2017, imi aduce documentele pentru a-i elibera diploma de bacalaureat.

- Stampila cu antetul ministerului de atunci nu exista, timbru sec la ISJ nu mai este, presedinte ioc, CUM ELIBEREZ EU DIPLOMA????

Daca s-a mai confruntat cineva cu situatii de genul asta, va rog detaliati.

Multumesc

Mesaj personal
liceul filiasi
Trimis: 29 May 2017, 07:40 AM

Utilizator avansat

QUOTE (alicuza @ 26 May 2017, 12:27 PM)
Buna ziua,

Ma confrunt cu urmatoarea situatie:

- Absolventa promotia 2004-2005 la mine la liceu, promoveaza examenul de bacalaureat in alt judet in anul 2009. Azi, in mai 2017, imi aduce documentele pentru a-i elibera diploma de bacalaureat.

- Stampila cu antetul ministerului de atunci nu exista, timbru sec la ISJ nu mai este, presedinte ioc, CUM ELIBEREZ EU DIPLOMA????

Daca s-a mai confruntat cineva cu situatii de genul asta, va rog detaliati.

Multumesc

Dai numar de inregistrare pe documente , ii faci un original daca ai din 2009, il anulezi si apoi ii faci duplicat.
Alta solutie nu e.
Mesaj personalTrimite email
alicuza
Trimis: 29 May 2017, 07:49 AM

Utilizator activ

Multumesc.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved