Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Date administrare site
viorelnd
Trimis: 5 Jul 2016, 07:53 PM

Utilizator
**

Grup: Members

De cativa ani nu am mai putut administra domeniul http://chimiepitesti.licee.edu.ro/, initial al Grupului Scolar Chimie Industriala a carui denumire s-a schimbat in Colegiul Tehnic Costin D. Nenitescu. Cunosc si numele de utilizator si parola, dar nu am mai putut folosi contul ftp.
Am trimis, mai demult, si un mail catre webadmin, dar nu am primit raspuns.
Deoarece vad ca s-a reluat comunicarea pe acest subiect, am rugamintea sa ne trimiteti noile date de conectare, eventual pe adresa de mail a scolii, colegiul_tehnic_nenitescu@yahoo.com. Aceasta este vizibila si pe site, cealalta nu mai este de actualitate. Deasemenea mai puteti folosi si adreasa administratorului de pe lycos.com.

Cu stima,
Viorel Neamtu
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved