Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> RAPORT_REPARTIZARE
mimi_p
Trimis: 20 Jun 2015, 10:23 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Ce rulam pentru a afisa repartizarea?? export Excel??? confused24.gif
Mesaj personal
elvira2003
Trimis: 20 Jun 2015, 10:45 PM

Utilizator activ

A devenit activ butonul distribuire elevi?
Mesaj personal
buhurb
Trimis: 20 Jun 2015, 10:56 PM

Utilizator activ

QUOTE (elvira2003 @ 20 Jun 2015, 11:45 PM)
A devenit activ butonul distribuire elevi?

Da, este activ butonul "distribuie pe sali".
Mesaj personal
mimi_p
Trimis: 20 Jun 2015, 10:56 PM

Utilizator
**

DA, SI A APARUT INTRE TIMP SI RAPOARTE
Mesaj personal
Alex Rad
Trimis: 21 Jun 2015, 04:01 PM

SIVECO Romania - Technical Support Engineer

Grup: Admin

Stimate operator,

V-am răspuns aici.

Toate cele bune,

--------------------
Alex Rad
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
gscp
Trimis: 21 Jun 2015, 04:12 PM

Utilizator avansat

QUOTE (Alex Rad @ 21 Jun 2015, 06:01 PM)
Stimate operator,

V-am răspuns aici.

Toate cele bune,

Rapoartele din aplicatie sunt inutile. Pentru desfasurarea normala a examenului, ca si la bacalaureat, avem nevoie de repartizare pe sali de examen si borderou de primire a lucrarilor scrise pentru fiecare sala de examen. Trebuia sa ni se spuna de la inceput ca nu vor exista, iar aceste liste le puteam face noi de vineri sa le afisam (repartizarea candidatilor pe sali de examen). In acest fel nu ne mai stricam sambata si duminica degeaba pentru niste rapoarte inutile in excel care nu pot fi folosite.
Mesaj personalTrimite emailYahoo
mimi_p
Trimis: 21 Jun 2015, 04:30 PM

Utilizator
**

QUOTE (gscp @ 21 Jun 2015, 06:12 PM)
Stimate operator,

V-am răspuns aici.

Toate cele bune,

Rapoartele din aplicatie sunt inutile. Pentru desfasurarea normala a examenului, ca si la bacalaureat, avem nevoie de repartizare pe sali de examen si borderou de primire a lucrarilor scrise pentru fiecare sala de examen. Trebuia sa ni se spuna de la inceput ca nu vor exista, iar aceste liste le puteam face noi de vineri sa le afisam (repartizarea candidatilor pe sali de examen). In acest fel nu ne mai stricam sambata si duminica degeaba pentru niste rapoarte inutile in excel care nu pot fi folosite.

Aveți dreptate, ieri și azi, nu am făcut altceva decât să urmărim rapoartele. Și până la urmă, azi, am făcut totul ca și anii trecuți. Eu vroiam rapoarte ( repartizare pe săli - pentru afișare pe ușă, procese verbale de instruire si de predare-primire pe săli) nu exporturi Excel. Păcat de timpul pierdut degeaba, puteau fi terminate până azi, dacă nu ne bazam pe aplicație. mad.gif
Mesaj personal
Alex Rad
Trimis: 21 Jun 2015, 04:47 PM

SIVECO Romania - Technical Support Engineer

Grup: Admin

QUOTE (gscp @ 21 Jun 2015, 05:12 PM)
Stimate operator,

V-am răspuns aici.

Toate cele bune,

Stimate operator,

Am răspuns aici.

Numai bine,

--------------------
Alex Rad
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
gscp
Trimis: 21 Jun 2015, 04:56 PM

Utilizator avansat

QUOTE (Alex Rad @ 21 Jun 2015, 06:47 PM)
QUOTE (gscp @ 21 Jun 2015, 05:12 PM)
Stimate operator,

V-am răspuns aici.

Toate cele bune,

Stimate operator,

Am răspuns aici.

Numai bine,

Ne bucuram ca incercati sa implementati ce exista deja in aplicatiile de bac CL si CE respectiv CZE. Aplicatiile sunt perfect identice (vorbesc de structura si module, doar ca poarta nume diferite, alti bani, alta distractie, si nu ofera aceleasi facilitati).
Mesaj personalTrimite emailYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved