Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Pagini: (5) « Primul ... 3 4 [5]  ( Primul mesaj necitit ) Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Cum se corectează greșelile gramaticale din mesaje
etigara
Trimis: 6 Jul 2012, 03:19 PM

Începător
*

Grup: Members

folositi PM pentru a va certa. nu aici in forum.
Mesaj personal
Larisa Raluca
Trimis: 29 Nov 2012, 08:37 PM

Utilizator
**

QUOTE (admin @ 2 Feb 2005, 04:28 PM)
Dragi prieteni,

deoarece există cazuri în care greșelile gramaticale din mesaje sunt folosite în discuții ca armă împotriva autorilor mesajelor respective, și deoarece scopul este de a corecta greșeala respectivă (care se poate câteodată să fie doar o simplă greșeala de tastare) și de a avea discuții contructive pe forum fără divagări de la subiect, recomandăm ca acest gen de atenționări să fie trimise sub formă de mesaje personale direct autorului mesajului respectiv.

Vă mulțumim și așteptăm aici sugestiile voastre referitoare la acest subiect!

Echipa de moderare a forumului SEI

As vrea sa sterg contul de pe acest forum dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta ? Sau daca vreau sa sterg o postare ?
Mesaj personal
LStoleriu
Trimis: 29 Nov 2012, 10:11 PM

Utilizator avansat

Grup: Moderatori

QUOTE (Serpe Oana-Raluca @ 29 Nov 2012, 08:37 PM)
As vrea sa sterg contul de pe acest forum dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta ? Sau daca vreau sa sterg o postare ?

Odată ce aveți mesaje postate și la care s-a răspuns nu prea se poate șterge un cont - ce s-ar întâmpla cu mesajele postate de dvs.? Dar cu răspunsurile la ele?
Puteți, de exemplu, solicita unui administrator să vă modifice numele de cont dacă doriți... Scrieți un mesaj personal cuiva care are drept de moderare pe toate forumurile din lista http://forum.portal.edu.ro/index.php?act=Stats&CODE=leaders (de exemplu d-lui Airinei).

Cheers!
Mesaj personal
roset
Trimis: 14 Aug 2013, 03:58 PM

Mentor

Cum scot această ,,minune” care mă sâcâie! Uneori nici nu am timp să deschid pagina!(apare pe forum educațional in partea stângă a ecranului)
Mulțumesc!

Related Searches:
Love Poetry
Free Poetry
Modern American Poets
Poetry Writing Contest
Poems About Love
Poetry Foundation
Poems In The Book
All Poems
Poetry Contest
Canadian Poet
Capability Maturity Model

--------------------
,,Pentru a spune adevărul e nevoie de cel puțin doi oameni-unul care să îl spună și celălalt care să îl asculte”!
,,Când ai dubii,spune adevarul!” (Mark Twain)
,,Cine zâmbește atunci când lucrurile merg prost s-a gândit deja pe cine să dea vina”!
Mesaj personalTrimite emailYahoo
LStoleriu
Trimis: 14 Aug 2013, 04:13 PM

Utilizator avansat

Grup: Moderatori

Aici câteva idei:

http://forum.precisesecurity.com/computer-...earches-sidebar

Dacă nu reușiți dați mai multe amănunte (versiune Windows, versiune browser).

Cheers!
Mesaj personal
roset
Trimis: 17 Aug 2013, 06:45 AM

Mentor

Mulțumesc frumos! Am reușit!
Toate bune! sign28.gif

--------------------
,,Pentru a spune adevărul e nevoie de cel puțin doi oameni-unul care să îl spună și celălalt care să îl asculte”!
,,Când ai dubii,spune adevarul!” (Mark Twain)
,,Cine zâmbește atunci când lucrurile merg prost s-a gândit deja pe cine să dea vina”!
Mesaj personalTrimite emailYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

OpțiuniPagini: (5) « Primul ... 3 4 [5]  Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved