Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Nelamurire: care sunt documentele justificative de la art.28, alin 6 pe care mi le cere directorul , motiv al direct.refuz prel, Tata invatator, ce documente trebuie sa depuna la cerere. Ajutati-ma!
Laura Muraru
Trimis: 15 Jan 2019, 01:21 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Buna seara sau buna dimineata, oameni dragi. Astazi, de dimineata am depus cererea si cu mentiune pe articole la secretariatul scolii. Am anexat ca documente justificative: copie C.I., decizia repartitie post, copie grad did.I., diploma studii. Stiam ca nu vrea,efectiv din motivele dumnealui , pe care nu vreau sa le scriu aici sa-i acorde prelungirea si nu stiam ce motive va invoca indeplinind cond.art.4 si 5 si desigur si celelalte. Intr-o discutie privata pe facebook, messenger, in seara aceasta mi-a spus mie, in calitate de fiica si secretar CA ca nu am depus ,,documente justificative privind activitatea educativa si stiintifica,, . A gasit acest motiv pe care l-a prezentat deja membrilor CA sa le explice sa nu-l voteze ca nu a respectat art.6. Ce documente ar trebui sa-i duc, anexez cererii? Va rog din suflet ajutati-ma.
Mesaj personal
pattricia
Trimis: 15 Jan 2019, 03:06 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

-Rezultate obtinute in activitatea cu elevii
-Publicatii
-Participări la simpozioane, conferințe etc.

Acest mesaj a fost modificat de către pattricia la data 15 Jan 2019, 03:07 PM

--------------------
"Învățământul ar trebui astfel conceput, încât ceea ce oferă să fie perceput ca un dar neprețuit, și nu ca o datorie apăsătoare"
-A.Einstein
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved