Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Pagini: (6) « Primul ... 4 5 [6]  ( Primul mesaj necitit ) Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Siteul A.R.A.C.I.P., A fost lansată o nouă versiune a siteului
Mercha
Trimis: 11 Sep 2010, 11:58 AM

Utilizator avansat

Grup: Members

QUOTE (Smarandoiu Marilena @ 15 Jun 2010, 07:35 PM)
Bineinteles, ca mai pot vorbi pe marginea acestui subiect, dar sper sa ma fi facut inteleasa.

Cu scuzele de rigoare pentru intarzierea cu care raspund la postarea dvs. ( in ultima vreme site-ul a devenit absolut neinteresant) as zice ca cea mai buna intelegere ar fi generata de un exemplu de procedura folosita de dvs. in munca cu elevii.

Acest mesaj a fost modificat de către Mercha la data 11 Sep 2010, 11:59 AM
Mesaj personal
docx
Trimis: 16 Sep 2010, 12:43 PM

Mentor

QUOTE (tyta @ 10 Sep 2010, 11:29 PM)
Eu am hotarat ca anul acesta sa nu mai listez planificarile. Le tin pe stick si n-au decat...

Am intrebat un inspector daca pot tine portofoliul pe CD - teste, fise, planificari, programe, etc (salvati padurea!). Mi s-a raspuns ca nu, ca daca pica curentul si nu poate deschide CD-ul? L-am suspectat ca nu poate deschide computerul. Evident, scoala nu mi-a dat hartie.
Mesaj personal
dusile
Trimis: 16 Sep 2010, 09:21 PM

Utilizator avansat

generator mic sau UPC poate sa te ajute si solutii mai sunt pe smart BOARD SI ALTELE FARA CURENT
Dar aracipul asta lucra cu ce se ocupa pe cine si cum evalueaza ????????????????
Mesaj personal
DAR10
Trimis: 19 Oct 2010, 01:09 PM

Utilizator activ

are cineva modele de decizii pentru incep.an sc.(comisii,respons.dormare,imadine etc)?multumesc!
Mesaj personal
i_gica75
Trimis: 2 Dec 2011, 10:57 PM

Utilizator avansat

QUOTE (dor123 @ 27 Jun 2008, 01:29 PM)
DASCAL=suflet=bunatate=cunostinte=modernitate=corectitudine=deschidere=CHEMARE

Daca nu ai macar unele dintre acestea nu ai ce cauta in educatie pentru ca schilodesti suflete, nu trupuri (asta fac doctorii care n-au legatura cu medicina)!

Asa este, dar pana una alta, dascal= o profesie care ar trebui platita decent, astfel incat practicantul ei sa se concentreze pe ce spuneti dvs, nu pe chestiuni gen de unde isi plateste intretinerea sau unde gaseste un kil de nu-stiu-ce mai ieftin.
Pentru atatea calitati alese, ar trebui si plata pe masura, nu?
Mesaj personal
DMAIC
Trimis: 1 Nov 2016, 03:47 PM

Utilizator
**

Spre știința tuturor celor interesați:
”Dedicație” pentru ARACIP!

http://www.puterea.ro/social/gaina-a-ouat-...lor-146881.html

javascript:emoticon(':cl20:')
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

OpțiuniPagini: (6) « Primul ... 4 5 [6]  Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved