Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Fisa de progres
lales
Trimis: 26 Apr 2007, 02:52 PM

Utilizator
**

Grup: Members

A întocmit cineva fișe de progres pentru elevi? La vizita de monitorizare am fost întrebați dacă am întocmit dar nu am avut nici un model. Se întocmește pt. toți elevii, la toate disciplinele, de ctre toți profesorii?
Mesaj personal
mariustipa
Trimis: 20 Jun 2007, 12:24 AM

Utilizator avansat

dar fisa de regres ?

--------------------
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
ramclaudia
Trimis: 7 Jul 2007, 11:44 PM

Utilizator avansat

Încearcă aici:

Acest mesaj a fost modificat de către ramclaudia la data 7 Jul 2007, 11:45 PM

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 2130 )
Fișier atașat  fisadeobservareaprogresului.doc
Mesaj personal
ramclaudia
Trimis: 7 Jul 2007, 11:46 PM

Utilizator avansat

SAU AICI:

Acest mesaj a fost modificat de către ramclaudia la data 7 Jul 2007, 11:46 PM

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 1836 )
Fișier atașat  progres_elev.doc
Mesaj personal
dizzzy
Trimis: 3 Aug 2007, 11:52 PM

Începător
*

Pt fiecare elev? Logic....Pai eu nu o sa mai dorm noaptea si ma apuc de pe acum de hartoage, desi abia m-am treansferat si nu stiu numele elevilor mad.gif ...
Sa fim seriosi domnilor....cu 6 mil nu-mi platiti nici macar hartia si tusul de imprimanta pe care le consum pt atatea hartoage...
Pacat de invatamantul romanesc....
Mesaj personal
Viorel222
Trimis: 15 May 2018, 06:50 PM

Utilizator
**

QUOTE (dizzzy @ 4 Aug 2007, 12:52 AM)
Pt fiecare elev? Logic....Pai eu nu o sa mai dorm noaptea si ma apuc de pe acum de hartoage, desi abia m-am treansferat si nu stiu numele elevilor mad.gif ...
Sa fim seriosi domnilor....cu 6 mil nu-mi platiti nici macar hartia si tusul de imprimanta pe care le consum pt atatea hartoage...
Pacat de invatamantul romanesc....

Gunoaie de hartoage, comise de iresponsabili si completate de oameni cu mentalitate de sclav.
Daca am fi oameni, nu ... ce suntem, l-am invita pe primul netot care ne cere gunoiul ala de hartie, sa se duca naibii la catalog, si daca nu e tampit sa constate direct de acolo progresul sau regresul.
Mi-e scarba!
Indivizii astia sunt intregi la minte???
Eu scriu in caietul dirigintelui:orar - la avizier, nume elevi - in spatele catalogului, etc etc.
Sa le scrie de doua ori iresponsabilii astia care au distrus educatia ingropand-o in gunoaie de hartii.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved