Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou

> lectii AEL, Recursivitate si backtracking
romana_salajan
Trimis: 20 Oct 2004, 11:28 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Am incercat importul a doua lectii (Recursivitate si Backtracking), de pe cd-ul "Profesor 1, 2 sau 3" si am reusit acest lucru, dar lectiile nu au rulat, decat in format html, independent de aplicatia AEL. Cum sa procedez ca aceste 2 lectii, dupa import, sa poata fi utilizabile aidoma celor de pe cele 2 cd-uri cu resurse lectii?
Mesaj personal
Eugen Duma
Trimis: 22 Oct 2004, 09:43 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Frate,

Lectiile de pe cd prof nu sunt facute sa ruleze in ael, ci doar in browser web.
Vei primi si CD-ul 3 cu restul lectiilor zip-uite de la isj. wink.gif
Mesaj personalTrimite email
Mihai Spulber
Trimis: 22 Oct 2004, 10:58 AM

SIVECO Romania

Grup: SIVECO Romania

Am incercat importul a doua lectii (Recursivitate si Backtracking), de pe cd-ul "Profesor 1, 2 sau 3" si am reusit acest lucru, dar lectiile nu au rulat, decat in format html, independent de aplicatia AEL. Cum sa procedez ca aceste 2 lectii, dupa import, sa poata fi utilizabile aidoma celor de pe cele 2 cd-uri cu resurse lectii?

Doamna Romana Salajan,

Veți primi în cursul următoarelor săptămâni 2 CD-uri care vor conține restul lecțiilor în format .zip și totodată vor completa numărul de lecții browsabile de pe CD-urile profesorului.

Pentru mai multe detalii vă rugăm să consultați mesajul postat la adresa:

http://forum.edu.ro/index.php?showtopic=19588&view=findpost&p=66029

Succes in continuare.

Acest mesaj a fost modificat de către Viorel Jigman la data 22 Oct 2004, 11:01 AM

--------------------
Mihai Spulber
SIVECO România
Mesaj personalTrimite email
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved