Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Site-uri de inchiriat apartamente., caut
IonelBrasov
Trimis: 31 Oct 2018, 10:39 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Buna, fiul meu se va muta in curand in Bucuresti pentru a face un master. Noi locuim in strainatate, drept urmare nu prea stiu zonele din capitala foarte bine.
Unde ar putea gasi un apartament de inchiriat care sa fie aproape de o gura de metrou si intr-o zona decenta.
Ce site-uri am gasit pana acum au fost pierdere de vreme cu anunturi scrise aiurea (gen: ap la 30 de m de metrou, iar apartamentul este la 2 km)

Multumesc smile.gif
Mesaj personal
IonelBrasov
Trimis: 6 Nov 2018, 02:46 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Ma intereseaza un site de pe care cineva chiar a inchiriat ceva. Am intrat pe imobiliare.ro si m-au plimbat vreo doi agenti prin jumatate de Bucuresti, de fiecare data ignorand cu desavarsire nevoile mele. Nici nu mai stiu unde sa ma uit. Daca o iau la pas pe langa gurile de metrou credeti ca gasesc anunturi lipite pe usile scarilor? In tara in care locuiesc aceasta este modalitatea cea mai sigura de a gasi o casa unde vrei, direct de la proprietar.
Sau sa continui pe site-uri? Azi a venit randul astora https://flatfy.ro/
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved