Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Bun venit in forumul "Probleme tehnice"
Sorin Vasilescu
Trimis: 9 Sep 2004, 12:51 PM

Moderator

Grup: Moderatori

Dragi prieteni,

Implicarea voastră în cadrul forumului Cupa Siveco se pare ca a depașit toate așteptările. În concluzie, echipa de administrare a forumului a decis, pe lânga crearea unei secțiuni speciale numite Centrul virtual de excelență Siveco , constituirea unui nou forum intitulat, dupa cum ați constatat deja probabil, Probleme tehnice.

În concluzie, sunteți invitați sa postați aici toate problemele dvs. de natură tehnică, în speranța ca se vor gasi și răspunsurile la ele, în cel mai scurt timp. Sunteți rugați sa nu mai postați mesaje de natura tehnică pe forum-ul Cupa Siveco și, de asemenea, să va limitați la discuții pe tema specificată mai sus, evitând astfel post-urile off-topic.

În încheiere, vreau sa mulțumesc echipei Siveco pentru sprijinul acordat și să va urez o folosire plăcută a acestui forum!

Acest mesaj a fost modificat de către Sorin Vasilescu la data 9 Sep 2004, 01:37 PM

--------------------
email:sorin.vasilescu@gmail.com
mobil: 0726144965

"Is man one of God's blunders? Or is God one of man's blunders?" (Friedrich Nietzsche)
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatoruluiYahooMSN
Andrei Goaga
Trimis: 9 Sep 2004, 07:24 PM

Unregistered

se pot face aici sub forumuri gen : 3D ,2D, Design, Animatie, Programare, etc. ?
Sorin Vasilescu
Trimis: 10 Sep 2004, 09:50 PM

Moderator

sigur, dar pentru asta trebuie intai sa convingem ca e necesar si ca nu ne putem rezuma la cate un thread de fiecare. asa ca postati, copii, postati!

--------------------

"Is man one of God's blunders? Or is God one of man's blunders?" (Friedrich Nietzsche)
Andrei Goaga
Trimis: 2 Dec 2004, 12:00 AM

Unregistered

unde a dispartu thread-ul cu programele 3D?!?!?!?
Sorin Vasilescu
Trimis: 2 Dec 2004, 02:00 PM

Moderator

fa click aici

si mai treci pe la oftalmolog! tongue.gif

--------------------

Andrei Goaga
Trimis: 2 Dec 2004, 02:45 PM

Unregistered

mersy biggrin.gif banuiam ca e pe pagina 2 , dar ghici ce NU AVEAM IN COLT PAGINILE ... nu situ de ce , pe toate celelalte sectiuni erau , numai aici nu , si crede-ma ca am verificat de mai multe ori biggrin.gif
gargica
Trimis: 23 Aug 2006, 10:48 AM

Utilizator activ

Grup: Members

hei ma poate ajuta cineva cum fac rost de sunetul de la windows,ca nu mi se mai aude deloc,nici cand dau buzz pe mes nu nimic,nici cand deschid calc,in rest muzica(pe care o ascult merge)cum fac rost de asta.

--------------------
Doamne.....unii par asa de insistenti,cine-i mai intelege!!!!!!!!!!
Mesaj personal
Zerrubbaby
Trimis: 22 Aug 2010, 04:36 PM

Începător
*

Grup: Members

Azi toata ziua am avut probleme in a accesa forumul. Sunt ceva probleme sau trebuie sa ma uit mai atent in ograda mea?
Mesaj personalIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved