Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Pagini: (2) 1 [2]  ( Primul mesaj necitit ) Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> RAEI, RAEI-PROBLEMA URGENTA
scionesti2
Trimis: 12 Oct 2015, 10:23 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Multumesc! Ne faceam griji ca nu am depus cerere si nu vine ARACIP. Noi il asteptam cu mare drag! wink.gif
Mesaj personal
elena 00
Trimis: 17 Oct 2016, 10:45 AM

Utilizator avansat

Buna ziua,

Ati reusit sa descarcati RAEI? Mie imi apare eroare... Nu stiu cum sa ma descurc cu CEAC-ul acesta. e mult de munca iar aceasta platforma este din ce in ce mai firavă. erori peste erori. Va rog, impartasiti din experienta voastra.... sign67.gif

--------------------
Between two evils, I always pick the one I never tried before.
Mesaj personal
scionesti2
Trimis: 17 Oct 2016, 03:17 PM

Utilizator
**

Am descarcat RAEI 2015-2016 din ”Arhiva rapoarte”.
Mesaj personal
Corina_anir
Trimis: 17 Oct 2016, 09:08 PM

Utilizator
**

QUOTE (elena 00 @ 17 Oct 2016, 11:45 AM)
Buna ziua,

Ati reusit sa descarcati RAEI? Mie imi apare eroare... Nu stiu cum sa ma descurc cu CEAC-ul acesta. e mult de munca iar aceasta platforma este din ce in ce mai firavă. erori peste erori. Va rog, impartasiti din experienta voastra.... sign67.gif

Arhiva rapoarte/ descarcare document!
Mesaj personal
pescarus
Trimis: 25 Oct 2016, 05:18 AM

Utilizator avansat

Eu am finalizat RAEI, l-am listat, dar la membrii comisiei apare vechea comisie. RAEI a fost inițializat de vechea comisie. Ce e de făcut? confused06.gif

--------------------
Mesaj personal
Nectara Mircioaga
Trimis: 25 Oct 2016, 10:42 PM

Mentor

Intrati pe profilul unitatii, apoi la Management personal, debifati Membri Ceac la ora actuala si refaceti Comisia. Pt RAEI finalizat nu stiu daca se mai poate face ceva, eventual o solicitare si o explicatie. Dar in cel nou pe care il initiati vor aparea membrii actuali.
Mesaj personal
delim
Trimis: 25 Sep 2017, 07:51 AM

Utilizator activ

O intrebare....Cand finalizez RAEI, baza de date a scolii trebuie sa fie conform cu situatia din anul scolar trecut sau cel curent?
Mesaj personal
carla64
Trimis: 27 Sep 2017, 01:01 PM

Utilizator activ

Buna ziua,'
Cum procedam pentru a deschide platforma RAEI daca nu stim parola,persoana responsabila a decedat ?
Multumim !
Mesaj personal
marius_voinea
Trimis: 28 Sep 2017, 11:29 PM

Utilizator activ

@delim Baza de date trebuie să corespundă cu anul calității - 2016 - 2017. După ce finalizați RAEI, puteți actualiza baza de date cu anul curent. Anul școlar diferă un pic de "anul calității" care se termină ori pe 15 oct ori în momentul finalizării RAEI (nu știu sigur)

@carla64 Domnii responsabili de platformă au uitat să pună o adresă de mail la contact. smile.gif
Dacă nu puteți accesa secțiunea "Întreabă un expert" de aici: https://calitate.aracip.eu/_layouts/AracipMc/AskExpert.aspx
scrieți județul aici și cineva dintre cei care au acces vă pot da adresa de emaila persoanei răspunzătoare cu județul dvs. Altă idee n-am confused24.gif

--------------------
Secretul vieții constă în cinste și corectitudine. Dacă te poți preface că le ai, ai reușit! (Marx)
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatoruluiYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

OpțiuniPagini: (2) 1 [2]  Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved