Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Admitere in liceu etapa III, Configurare aplicatie
danailas
Trimis: 29 Aug 2016, 08:58 AM

Utilizator
**

Grup: Members

Am fosti corigenti care vor sa se inscrie pe locurile libere ramase in etapa III. Cine reconfigureaza aplicatia ADLIC? Sau macar o fisa pentru etapa III sa rog sa atasati!
Mesaj personal
Tudor Grama
Trimis: 29 Aug 2016, 09:30 AM

Inginer Suport Tehnic

Grup: Admin

QUOTE (danailas @ 29 Aug 2016, 09:58 AM)
Am fosti corigenti care vor sa se inscrie pe locurile libere ramase in etapa III. Cine reconfigureaza aplicatia ADLIC? Sau macar o fisa pentru etapa III sa rog sa atasati!

Stimate domnule Dănăilă,

Vă informăm că pentru etapa a III-a nu se folosește aplicația AdLic. Pentru mai multe informații, inclusiv pentru fișa de înscriere, vă rog să vă adresați responsabililor IȘJ.

Toate cele bune,

--------------------
Grama Tudor Cezar
SIVECO Romania
Am lansat Wand.education! detalii aici
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
danailas
Trimis: 29 Aug 2016, 11:25 AM

Utilizator
**

Da, am aflat, se foloseste fisa de inscriere din prima etapa, care contine rubrici pentru evanuarea nationala, nu se stie cum se calculeza media, dar nu ma mai intereseaza aceste aspecte. E problema secretariatului.
Mesaj personal
art_10
Trimis: 12 Sep 2016, 04:46 PM

Începător
*

De ce nu se fac publice rezultatele etapei a III a in licee? De se ascund mediile? Notele porofesorilor la titularizare sunt publice, directorii nu dau concurs pentru ocuparea posturilor si sunt numiti in functie prin mijloace necunoscute. As dori ca toate rezultalele sa fie facute publice nu doar a celor discriminati!!!!
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved