Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Cele mai sigure locuri de munca!, Oferta extrem de serioasa!
lpsuhaci
Trimis: 28 Nov 2014, 12:37 PM

Utilizator activ

Grup: Members

Cele mai sigure locuri de munca! Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! Deja s-au facut primele plati! Multi oameni s-au convins, e randul dumneavoastra acum! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info" la adresa de email: ioanoraseanul@yahoo.com

--------------------
Prof. Uhaci Ioan
Liceul cu Program Sportiv BOTOSANI
Mesaj personal
Gabriel37
Trimis: 15 Dec 2014, 10:53 PM

Utilizator
**

Salut,

Cel mai sigur loc de munca o sa-l ai dupa ce te pregatesti temeinic din cursurile oferite gratis de http://www.cursurigratisonline.ro/
character40.gif
Mesaj personal
andreeadouda
Trimis: 12 Jan 2015, 09:45 AM

Utilizator
**

Multumesc de postare! Prefer un job creare site, web design..ceva de genu.

--------------------
Ai nevoie de servicii pentru creare site-ului tau?
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
stcalin
Trimis: 22 Oct 2015, 11:48 AM

Utilizator
**

Daca inveti putin SEO si putina promovare iti vei gasi un loc de munca 100%. Acest lucru este de viitor, afacerile pe internet se inmultesc pe zi ce trece!
Alexandru Ioan
Trimis: 28 Oct 2015, 05:04 PM

Utilizator
**

Anunturi de genul asta sunt peste tot pe internet. Cand trimiti E-mail, te trezesti cu un document ca si raspuns care te baga si mai tare in ceata. Cat despre treaba cu seo, daca nu ai o diploma si o calificare in domeniul asta, ajungi sa faci munca de freelancer mult sub pretul pietei.

--------------------
"Go hard, or go home"
Mesaj personalYahoo
stcalin
Trimis: 1 Nov 2015, 11:46 AM

Utilizator
**

Asta asa e, dar o diploma in ziua de astazi se obtine foarte usor. In plus, nu stiu daca poti invata mare lucru daca te duci la un curs de calificare. Practica ne omoara, asa ca trebuie sa invatam de la cineva sau chiar singuri. Diploma este ultimul lucru la care trebuie sa te gandesti, parerea mea... cool.gif
dariabucur
Trimis: 31 Oct 2018, 05:19 PM

Începător
*

Copywriter e un job bun.
Mesaj personal
IonelBrasov
Trimis: 22 May 2019, 09:37 AM

Utilizator
**

Ce prostie de anunt, este plin internetul de asa ceva! Ma gandeam ca zice ceva interesant smile.gif))
p.s sta cineva in Militari sa imi spuna cum este cu inchiriatul pe acolo? Vreau sa iau ceva in blocurile noi de pe bulevardul Timisoarei dar nu stiu cum este zona, daca stai acolo: https://new.flatfy.ro/timisoara-58-bucuresti
Mesaj personal
adrianastase
Trimis: 3 Jun 2019, 10:56 AM

Începător
*

Angajam agenti de vanzari in domeniul izolatiilor. Mai multe detalii pe site.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved