Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> CAR Invatamant, Fond CAR
dan capitan de plai
Trimis: 10 Jul 2017, 11:56 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Buna ziua! Am si eu o nelamurire: cotizez la CAR Invatamant de cativa ani, nu e o suma mare, azi am fost la ei sa vad cat am si am aflat ca sunt undeva la vreo 900 Ron! Am vrut sa retrag o parte iar doamna mi-a zis ca pot face imprumut daca vreau sau sa retrag tot fondul, fara sa existe posibilitatea de a ma reinscrie! Pus in fata acestui dictat am zis, ok, dati-mi toti banii si sanatate! Am completat o cerere si mi-au spus ca nu au bani acum si sa revin peste 2 saptamani! Am spus ok, sper ca atunci sa-i aveti pentru ca sunt banii mei de care v-ati folosit, multi, putini, au fost utili...probabil! Intrebarea mea: este normal sa nu primesc banii pe loc, sa fiu amanat, adica sa-mi fie blocati niste bani? Presimt ca peste 2 saptamani nu-i au iar apoi intra in concediu si-i vad tocmai in septembrie! Cui ma pot adresa, sa depun plangere, daca se va intampla asa? Ma deranjeaza atitudinea, nu-s multi bani dar simt ca mi se incalca un drept si nu vreau sa accept asta! Multumesc!
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved