Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> calculatoare second-hand
ustinov
Trimis: 4 Aug 2010, 04:35 PM

La prima intervenție

Grup: Members

Se pare ca in Craiova firma Infocenter vinde calculatoare second-hand la cupoane drept calculatoare noi, ca deh... taranii nu prea se pricep. La inspectorat ni s-a spus ca nu stiu nimic de firma asta, dar stiau ca vandusera 400 de cupoane pana acum. biggrin.gif si sa ii lasam in pace ca nu-i adevarat ca vand second-uri.
Probabil, s-a dat dreptul acolo unde trebuie. E bataie de joc pe banii guvernului, pe langa inselaciune fata de clienti.
Mesaj personal
raduzo
Trimis: 22 May 2013, 01:23 PM

Utilizator
**

calculatoare si laptopuri second hand gasiti si aici. Incercati
Mesaj personal
DanielaSilvia
Trimis: 27 Jun 2013, 04:29 PM

Utilizator
**

pc-shop.ro - calculatoare Euro200 fara diferenta de pret si CADOU un Telefon Mobil Samsung!
Livrare GRATUITA in toata tara!

Acest mesaj a fost modificat de către DanielaSilvia la data 27 Jun 2013, 04:32 PM
Mesaj personal
Woolf
Trimis: 3 Feb 2014, 09:28 AM

Utilizator
**

Calculatoare refurbished ieftine si service IT gasiti aici: Oferta
Valabil numai pentru Craiova!

--------------------
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
adriancojofrei
Trimis: 30 Aug 2018, 12:43 PM

La prima intervenție

In trecut am fost fericitul castigator al acestui cupon si am reusit sa imi achizitionez un calculator de la https://www.server-config.ro
Un laptop hp care a venit cu sistem de operare si antivirus.
Ma bucur sa vad ca acest program inca este sponsorizat de catre Ministerul Educatiei.
Multumesc organizatorilor si tuturor celor implicati in acest program, m-au ajutat enorm de mult, acuma sunt la liceu si vreau sa merg la facultate cu bursa. Am reusit sa nu fiu acel baiat care se mira cand vede un calculator si ii e frica sa-l atinga.
Mesaj personal
elod
Trimis: 4 Sep 2018, 09:43 AM

Utilizator avansat

QUOTE (adriancojofrei @ 30 Aug 2018, 01:43 PM)
Multumesc organizatorilor si tuturor celor implicati in acest program, m-au ajutat enorm de mult, acuma sunt la liceu si vreau sa merg la facultate cu bursa. Am reusit sa nu fiu acel baiat care se mira cand vede un calculator si ii e frica sa-l atinga.

Vai ce mă bucur... Sigur nu ești angajat la firma cutare să le faci reclamă?
Mesaj personalTrimite email
Bogdan.SA
Trimis: 8 Sep 2019, 12:38 AM

Începător
*

Din pacate multi in Romania Vand calculatoare second hand in carcase noi drept calculatoare noi la EURO200, Cel putin daca ar avea bunul simt sa ofere calculatoare cu o configuratie buna .. poate nu ar fi rau insa doar banii conteaza pentru ei. Faptul ca e Second Hand nu insemna neaparat ca " se stica " insa functie de cit de Second hand sunt adica cit de vechi cu atat sunt mai putin performante. Ceea ce va pot recomanda cu incredere sunt calculatoarele refurbished si in masunra in care bugetul permite recomand Apple sau Del, ambele companii Americane. Cu Apple e mai greu in Romania insa Dell puteti cumpara de aici: Calculatoare Refurbished Dell
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved