Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou

> Cumpar carti/manuale TURISM/SERVICII
CristinaGeo
Trimis: 15 Feb 2012, 05:17 PM

Utilizator activ

Grup: Members

Va rog mult, nu le gasesc nicicum, nici la librarii, biblioteci de specialitate, anticariatele pe care le-am cautat.
Daca le are cineva si nu mai are nevoie de ele sau macar imprumut contra cost.
Multumesc

Manualele/ Cartile de care nevoie sunt:

Hurmuzescu, D.,Tehnica turismului, Editura Pan-Europe,Iasi,1999

Merce, E., si colectiv Marketing, Turism si alimentatie publică - manual pentru clasa aXI-a Editura Oscar Print,Bucuresti, 2002

Merce, E., si colectiv Marketing turistic, Turism si alimentatie publică – auxiliarcurricular pentru clasa a XII-a,Editura Oscar Print,Bucuresti, 2003

Mihai, S. (coordonator) Tehnologie hotelieră – manualpentru clasa a-XII-a Editura NiculescuABC, Bucuresti, 2003

Patriche, D. si colectiv, Elemente de marketing turistic, Editura Global MediaImage, Deva, 2000

Stănciulescu, G.,(coordonator) Economia întreprinderii, profil Servicii - manual pentru clasa aX- Editura Oscar Print,Bucuresti, 2001

Stănciulescu, G.,(coordonator) Economia întreprinderii, profil Turism - manual pentru clasa aXI-a, Editura Oscar Print,Bucuresti, 2001

Mesaj personal
Geo Graff
Trimis: 21 Feb 2012, 09:16 PM

Utilizator avansat

QUOTE (CristinaGeo @ 15 Feb 2012, 06:17 PM)
Va rog mult, nu le gasesc nicicum, nici la librarii, biblioteci de specialitate, anticariatele pe care le-am cautat.
Daca le are cineva si nu mai are nevoie de ele sau macar imprumut contra cost.
Multumesc

Manualele/ Cartile de care nevoie sunt:

Hurmuzescu, D.,Tehnica turismului, Editura Pan-Europe,Iasi,1999

Merce, E., si colectiv Marketing, Turism si alimentatie publică - manual pentru clasa aXI-a Editura Oscar Print,Bucuresti, 2002

Merce, E., si colectiv Marketing turistic, Turism si alimentatie publică – auxiliarcurricular pentru clasa a XII-a,Editura Oscar Print,Bucuresti, 2003

Mihai, S. (coordonator) Tehnologie hotelieră – manualpentru clasa a-XII-a Editura NiculescuABC, Bucuresti, 2003

Patriche, D. si colectiv, Elemente de marketing turistic, Editura Global MediaImage, Deva, 2000

Stănciulescu, G.,(coordonator) Economia întreprinderii, profil Servicii - manual pentru clasa aX- Editura Oscar Print,Bucuresti, 2001

Stănciulescu, G.,(coordonator) Economia întreprinderii, profil Turism - manual pentru clasa aXI-a, Editura Oscar Print,Bucuresti, 2001

Si eu sunt interesata de aceste manuale.
Mesaj personal
CristinaGeo
Trimis: 21 Feb 2012, 09:47 PM

Utilizator activ

ah, si eu ma bucuram ca mi le ofereai tu...tongue.gif
deci, cum le gasim?
Mesaj personal
borodi monica
Trimis: 28 Jul 2012, 10:37 PM

Utilizator activ

va ajut eu cu ceva
Mesaj personal
lella_110
Trimis: 25 May 2013, 06:03 PM

Utilizator
**

Buna seara,

Are cineva Manualul de Mk turistic -Turism si alimentatie publica de clasa a XII autor Merce E., ed Oscar Print, doresc sa il cumpar sau daca nu sa il inchiriez pentru al scana.

Va multumesc si asptept cu interes raspunsurile d-voastra.
Elena C.
Mesaj personal
borodi monica
Trimis: 25 May 2013, 06:38 PM

Utilizator activ

Da, am aceasta carte, cautati-ma in privat ca sa vorbim cum facem sa intrati in posesia ei.
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved