Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Probleme functionare site Admitere 2017 - Ierarhia la nivel județean/ a municipiului București., Probleme functionare site Admitere 2017
DMB
Trimis: 29 Jun 2018, 10:32 AM

Începător
*

Grup: Members

Buna ziua.

De ce nu functioneaza Ierarhia la nivel județean/ a municipiului București / 2017? Chiar nu se poate rezolva aceasta problema? Aceste statistici ar trebui sa fie accesibile / publice pentru ca parintii/candidatii sa poata face niste simulari. De ce mai este link-ul pe site daca nu functioneaza???

Mesaj personal
Anny2018
Trimis: 1 Jul 2018, 09:51 PM

Începător
*

Au mai pus si altii intrebarea asta, insa domnul de la Siveco nu a raspuns. Cred ca raspunde numai cand doreste si la ce doreste smile.gif.
Site-ul in sine este primitiv, ma duce cu gandul la site-uri din 2002-2003, ce alte pretentii sa mai avem?
Mesaj personal
DMB
Trimis: 3 Jul 2018, 12:31 PM

Începător
*

Mi se pare un abuz din partea celor care intocmesc /publica aceste liste. Ne afecteaza dreptul de a face niste minime simulari referitoare la ierarhie. mad.gif
Din pacate, aceste "practici" comuniste inca rezista in anii 2018.. mad.gif mad.gif
Mesaj personal
verona
Trimis: 3 Jul 2018, 01:00 PM

Utilizator avansat

Grup: Moderatori

am mai spus si alta data
probabil MEN nu s-a gandit sa pastreze aceste ierarhii
pentru ca...

atat poate...

Puteti gasi insa o ierarhie finala in pagina de la repartitie
http://2017repartizare1.cloudapp.net/Rapoa...udet.aspx?jud=4
acolo alegeti candidatii care provin din bucuresti si pe cei care sunt inscrisi in bucuresti

din pacate ierarhia EN nu ramane salvata. Probabil asta a fost comanda beneficiarului - akka MEN
Daca n-ai habar ce este o BD si ceri statistici din teritoriu ca in era dinaintea calculatoarelor si online-ului...
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved