Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Fisa de evaluare a activitatii metodice si stiintifice
vmarcu53
Trimis: 12 Apr 2010, 05:30 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

Am nevoie urgent de
fisa/fisele de evaluare a activitatii metodice si stiintifice la nivel de scoala/judet/national pentru pretransfer, valabila la GALATI.
Pe site-ul ISJ Galati nu exista asa ceva.
Asemenea lipsa de comunicare si de...orice nu am mai vazut. Inspectoarele nu au pus pe site tot ce trebuie, ii trateaza in bataie de joc pe cei care depun dosarele, ba unii au fost trimisi astazi acasa si li s-a spus SA NU MAI VINA deloc!! Cum se poate asa ceva??
Pe site-urilor tuturor ISJ-urilor exista aceasta fisa, numai la Galati nu! Am inteles ca nu e valabila cea din alte judetel,trebuie aprobata de CA al ISJ.

Acest mesaj a fost modificat de către vmarcu53 la data 12 Apr 2010, 05:32 PM
Mesaj personal
sweet_alice
Trimis: 12 Apr 2010, 05:41 PM

Utilizator avansat

QUOTE (vmarcu53 @ 12 Apr 2010, 06:30 PM)
Am nevoie urgent de
fisa/fisele de evaluare a activitatii metodice si stiintifice la nivel de scoala/judet/national pentru pretransfer, valabila la GALATI.
Pe site-ul ISJ Galati nu exista asa ceva.
Asemenea lipsa de comunicare si de...orice nu am mai vazut. Inspectoarele nu au pus pe site tot ce trebuie, ii trateaza in bataie de joc pe cei care depun dosarele, ba unii au fost trimisi astazi acasa si li s-a spus SA NU MAI VINA deloc!! Cum se poate asa ceva??
Pe site-urilor tuturor ISJ-urilor exista aceasta fisa, numai la Galati nu! Am inteles ca nu e valabila cea din alte judetel,trebuie aprobata de CA al ISJ.

Si dvs duceti de lipsa de comunicare cu directorul. Cereti-o directorului! El o are, primita de la sedintele de la isj ca sa o imparta la personalul din scoala.

Mesaj personal
iepurascoconas
Trimis: 16 Apr 2010, 02:41 AM

Utilizator activ

Fisa de inscriere si Anexa 2 sunt singurele documente dupa care va calculati punctajul. Gasiti precizarea la art 22 alin 1 in Metodologie.

Criteriile ISJ-urilor nu dau punctaj pentru studii, grade, calificativ si vechime.
Nu mai cautati fise si criterii elaboarate de ISJ pentru ca sunt inutile. Criteriile elaborate de ISJ-uri sunt folosite doar la nivel de scoala pentru departajarea profesorilor din catedra si stabilirea celui care intra in restrangere.
Mesaj personal
iepurascoconas
Trimis: 16 Apr 2010, 02:43 AM

Utilizator activ

Atat fisa de inscriere cat si anexa 2 le gasiti in metodologie, dupa pagina 90 pe undeva...
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved