Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> fisa postului pentru profesor invatamant primar
lylyana32
Trimis: 26 Oct 2010, 07:40 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

As vrea sa stiu daca a aparut o fisa a postului pentru profesor invatamant primar/prescolar. Unde pot sa o gasesc? Poate aveti un model! Multumesc anticipat! sign67.gif
Mesaj personal
gabi2009
Trimis: 27 Oct 2010, 08:54 AM

Utilizator avansat

QUOTE (lylyana32 @ 26 Oct 2010, 04:40 PM)
As vrea sa stiu daca a aparut o fisa a postului pentru profesor invatamant primar/prescolar. Unde pot sa o gasesc? Poate aveti un model! Multumesc anticipat! sign67.gif

Nu exista fisa pentru profesor inv. primar. Exista o singura fisa a postului pentru invatatori.

--------------------
"La experiencia es una maestra severa porque primero te hace la prueba y te da la lección después"
Mesaj personal
imola
Trimis: 27 Oct 2010, 04:49 PM

Utilizator avansat

Fișa postului cuprinde atribuțiile specifice fiecărui post. Întrucât nu există post de profesor învățământ primar, nu este nici fișă a postului.
Mesaj personal
justmesilvy
Trimis: 31 Oct 2010, 10:34 PM

Utilizator
**

biggrin.gif foarte tare!!! cica fisa postului pt prof inv primar. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mult vi s-a urcat la cap incadrarea asta!
Mesaj personal
lylyana32
Trimis: 1 Nov 2010, 09:56 AM

Utilizator avansat

QUOTE (justmesilvy @ 31 Oct 2010, 10:34 PM)
biggrin.gif foarte tare!!! cica fisa postului pt prof inv primar. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mult vi s-a urcat la cap incadrarea asta!

O postare rautacioasa! Nici macar nu ceream fisa pentru mine! Era pentru colegele mele din scoala, la controlul efectuat de o echipa din minister au cerut, printre altele, si fisa postului. Se intrebau daca nu este ceva modificat in fisa acum cu noua lor incadrare. Eu inca mai astept intrarea in vigoare a LEN!
Mesaj personal
miacob
Trimis: 1 Nov 2010, 05:04 PM

Utilizator activ

Ți-e ciudă JUST din cauza funcției colegei noastre, merită acestă funcție pentru munca depusă. Eu am terminat Colegiu Pedagogic și Pedagogie(4 ani) și a trebuit să mă înscriu la PIPP și de aceea nu sunt invidios pe alții care s-au orientat mai bine de la început. Să nu fim răutăcioși și să ne ajutăm dacă se poate!

Acest mesaj a fost modificat de către miacob la data 1 Nov 2010, 05:06 PM
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved