Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Subiect închisSubiect nou Sondaj nou

> Suport tehnic EDUSAL
florin ilia
  Trimis: 28 Oct 2011, 10:14 PM

SIVECO România - Director departament

Grup: Admin

Stimați utilizatori EDUSAL,

Vă semnalez că există un forum dedicat suportului tehnic EDUSAL la adresa http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=184

Acolo puteți vedea răspunsuri deja date pe diferite probleme EDUSAL sau veți putea pune întrebări noi. Echipa EDUSAL de la SIVECO și colegii de la ISJ monitorizează acel forum pentru a vă putea răspunde cât mai rapid.

Numai bine,

--------------------
Florin Ilia
SIVECO România
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatorului
scoala1roman
Trimis: 28 Oct 2011, 10:27 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

Completare.

Pentru a deschide pagina de suport TREBUIE sa aveti cont pe forum, altfel pagina nu se deschide.

Ciprian
Mesaj personalTrimite email
scoala3tulcea
Trimis: 3 Nov 2011, 09:03 PM

Utilizator
**

QUOTE (florin ilia @ 28 Oct 2011, 10:14 PM)
Stimați utilizatori EDUSAL,

Vă semnalez că există un forum dedicat suportului tehnic EDUSAL la adresa http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=184

Acolo puteți vedea răspunsuri deja date pe diferite probleme EDUSAL sau veți putea pune întrebări noi. Echipa EDUSAL de la SIVECO și colegii de la ISJ monitorizează acel forum pentru a vă putea răspunde cât mai rapid.

Numai bine,

Multumim. Suntem atat de disperati, ca nici nu va dati seama, Versiunile anterioare au fost mai usoare, mie cel putin, chiar 1,11 mi-a placut, dar versiunea asta, nu stiu, m-i se pare atat de complicata, si cu multe erori, nu va suparati pe noi, ca mai vb urat despre echipa Siveco, sunt constienta ca acum toata tara va trimite e-mailuri,, ca suntem toti disperati, sa terminam cumva bine, probabil asa va fi urmatoarele luni, Multumim, inca o data si echpei SIVECO multa putere sa ne raspuda la toti in tip util,
Mesaj personal
aaasss
Trimis: 9 Nov 2011, 12:20 PM

Utilizator
**

Buna ziua!

Intampinam o mare dificultate in utilizare aplicatiei.
Am inchis luna octombrie, a fost trimisa si aprobata iar apoi am constatat ca exista o eroare (tariful de risc introdus gresit). Nu pot redeschide luna octombrie pentru a modifica (mi se spune ca nu e posibil pt ca a fost generat centralizatorul).
Cum pot proceda sa reusesc sa modific?

Va multumesc!
Mesaj personal
Natalee
Trimis: 9 Nov 2011, 12:32 PM

Utilizator avansat

Grup: Moderatori

QUOTE (aaasss @ 9 Nov 2011, 12:20 PM)
Buna ziua!

Intampinam o mare dificultate in utilizare aplicatiei.
Am inchis luna octombrie, a fost trimisa si aprobata iar apoi am constatat ca exista o eroare (tariful de risc introdus gresit). Nu pot redeschide luna octombrie pentru a modifica (mi se spune ca nu e posibil pt ca a fost generat centralizatorul).
Cum pot proceda sa reusesc sa modific?

Va multumesc!

Stimate utilizator,

pentru a primi sfaturi legate de utilizarea EDUSAL, va rog sa scrieti intrebarea pe forumul: http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=184 .

Pentru vizualizarea forumului http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=184 .
trebuie sa fiti logata.

Natalee

Acest mesaj a fost modificat de către Natalee la data 9 Nov 2011, 12:34 PM

--------------------
Natalia Ghiță, Agnita, Sibiu
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Subiect închisSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved