Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Culegere Online - BAC MATEMATICA 2012, 78 DE VARIANTE CU REZOLVARI CONFORM MODELULUI OFICIAL
dobre.andrei
Trimis: 6 Mar 2012, 11:04 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Culegere Online - BAC MATEMATICA 2012 - www.mateinfo.ro

78 DE VARIANTE CU REZOLVARI CONFORM MODELULUI OFICIAL
28 de profesori din toata tara

Coordonator: Andrei Octavian Dobre

Acest mesaj a fost modificat de către Székely Levente la data 31 Mar 2012, 04:24 PM

--------------------
Mesaj personal
FlorinMS
Trimis: 7 Mar 2012, 09:31 PM

Utilizator
**

Multumim mult de link domnule Dobre Andrei.

O scurta intrebare. Numerele complexe intra la M2 la bac ? Multa lume mi-au spus ca nu intra in cazul M2. Trecand cu privirea prin variante (nu am stat sa punctez) am observat ceva de partea reala a unui numar complex (este posibil sa-mi fi fugit ochii, dar ma indoiesc)
Mesaj personal
dobre.andrei
Trimis: 8 Mar 2012, 08:33 PM

Utilizator
**

Buna ziua,

Aveti dreptate. Sunt cateva subiecte care ar trebui schimbate fiindca depasesc putin programa de bac m2. Voi contacta colegii care le-au realizat in vederea schimbarii lor in cel mai scurt timp.

Multumesc!

--------------------
Mesaj personal
FlorinMS
Trimis: 8 Mar 2012, 08:47 PM

Utilizator
**

Nici un fel de problema, doar ca ma uitam putin "speriat" la unele puncte smile.gif).
Mesaj personal
andra931
Trimis: 22 Apr 2012, 08:32 PM

La prima intervenție

Buna seara!

Ati putea sa-mi spunei va rog daca anii trecuti s-au mai publicat astfel de culegeri pentru bacalaureat?
Am gasit doar pentru clasa a opta.

Multumesc anticipat!
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved