Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> titularizare informatica, inspectie la clasa sau proba practica?
ematex
Trimis: 31 Mar 2012, 02:44 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

Pentru cei care dau titularizare pe informatica, eu nu sunt lamurita: trebuie sa tinem inspectie la clasa sau proba practica? sau si una si alta?
Mesaj personal
jordan
Trimis: 31 Mar 2012, 02:57 PM

Utilizator avansat

QUOTE (ematex @ 31 Mar 2012, 01:44 PM)
Pentru cei care dau titularizare pe informatica, eu nu sunt lamurita: trebuie sa tinem inspectie la clasa sau proba practica? sau si una si alta?

Proba practica!
Mesaj personal
Golan Trevize
Trimis: 5 Apr 2012, 02:13 PM

La prima intervenție

Probă practică să fie... așa am văzut și în tabelul cu posturile puse la concurs.

Ce nu știu eu: care e programa? Că m-am uitat în metodologia de anul ăsta și sunt punctate probele (de exemplu cunoștințe de C++/Pascal), iar alături în paranteză capitolul din programă. Uitându-mă însă pe programa de anul trecut (întrucât nu am găsit deloc programa de anul acesta!)... am constatat că nu exista corespondență între capitolul din paranteză și proba în sine.

De aceea aș fi interesat, dacă mă poate ajuta cineva, să aflu programa la disciplina informatică!

Vă mulțumesc! smile.gif
Mesaj personal
untaru.madalina
Trimis: 22 Apr 2012, 06:53 PM

La prima intervenție

La capitolul de programare, la tipuri de date structurate ce anume trebuie stiut?
Multumesc
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved