Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> cursuri de formare, cursuri de formare - management
tiganuaur
Trimis: 6 Jul 2012, 06:08 PM

Utilizator activ

Grup: Members

stie cineva de niste cursuri de managemet ? m-ar interesa pentru zonele iasi, suceava , neamt, dar nu neaparat . va multumesc daca o sa ma ajutati.
Mesaj personal
tiganuaur
Trimis: 10 Jul 2012, 05:37 PM

Utilizator activ

nu are nimeni idee de un astfel de curs de management?
Mesaj personal
ionicaaa
Trimis: 10 Jul 2012, 06:05 PM

Utilizator avansat

CCD Botosani a organizat cursuri de formare in management institutional. 200 de ore - 60 de credite. In luna mai a.c. s-au incheiat cursurile celei de a III-a serii.In aceasta serie a fost si o grupa din Suceava.Vor continua cu seria a IV-a dar nu stiu cand . Interesati-va la CCD Botosani.Cursurile au fost gratuite.

Acest mesaj a fost modificat de către ionicaaa la data 10 Jul 2012, 06:06 PM
Mesaj personalTrimite email
di_re_lo_2007
Trimis: 10 Jul 2012, 06:40 PM

Utilizator avansat

QUOTE (ionicaaa @ 10 Jul 2012, 06:05 PM)
CCD Botosani a organizat cursuri de formare in management institutional. 200 de ore - 60 de credite. In luna mai a.c. s-au incheiat cursurile celei de a III-a serii.In aceasta serie a fost si o grupa din Suceava.Vor continua cu seria a IV-a dar nu stiu cand . Interesati-va la CCD Botosani.Cursurile au fost gratuite.

Cursurile au fost gratuite pentru cei din Botosani. Pentru cei din Suceava au costat 750 Ron. Daca nu ma credeti va pun la dispozitie copia scanata a chitantei, pe e-mail, nu pe forum.
tiganuaur
Trimis: 10 Jul 2012, 06:59 PM

Utilizator activ

multumesc de raspuns. Oricum ma intereseaza un curs pe care sa il pot urma in perioada urmatoare. mai astept . poate mai are si altcineva ceva informatii.
Mesaj personal
ionicaaa
Trimis: 10 Jul 2012, 11:24 PM

Utilizator avansat

QUOTE (di_re_lo_2007 @ 10 Jul 2012, 06:40 PM)
QUOTE (ionicaaa @ 10 Jul 2012, 06:05 PM)

Cursurile au fost gratuite pentru cei din Botosani. Pentru cei din Suceava au costat 750 Ron. Daca nu ma credeti va pun la dispozitie copia scanata a chitantei, pe e-mail, nu pe forum.

Eu sunt din Botosani si de-asta am spus ca au fost gratuite. Nu stiam ca cei din Suceava au platit. N-am participat impreuna la cursuri.
ionicaaa
Trimis: 10 Jul 2012, 11:28 PM

Utilizator avansat

http://www.dppd.usv.ro/dppd2/index.php?opt...=203&Itemid=257

Nu stiu daca se mai organizeaza o noua serie.
ionela_pop
Trimis: 11 Jul 2012, 02:44 PM

Utilizator avansat

QUOTE (tiganuaur @ 6 Jul 2012, 06:08 PM)
stie cineva de niste cursuri de managemet ? m-ar interesa pentru zonele iasi, suceava , neamt, dar nu neaparat . va multumesc daca o sa ma ajutati.

În SM au fost organizate la CCD de firma Didactikos Timișoara - 900 lei.
Organizează în diferite județe.

--------------------
"Tot ce doriți să vă facă vouă oamenii faceți-le și voi la fel!"
Mesaj personal
musia
Trimis: 11 Jul 2012, 07:14 PM

Utilizator avansat

900 de lei? Si au fost amatori? Inseamna ca sunt o gramada de disperati cu parale dornici sa fie experti in management!
Mesaj personal
tiganuaur
Trimis: 11 Jul 2012, 11:25 PM

Utilizator activ

multumim de raspunsuri. mai are altcineva ceva informatii?
Mesaj personal
sc_alina2007
Trimis: 12 Jul 2012, 07:03 AM

Utilizator activ

Si la Piatra Neamt au fost organizate astfel de cursuri pentru noii colorati si s/au terminat la mijlocul lunii iunie.... din cate am inteles nici prezenta nu era obligatorie, ci doar sa ai culoarea si sa dai banul.
Mesaj personal
tiganuaur
Trimis: 12 Jul 2012, 03:46 PM

Utilizator activ

un curs nou?
Mesaj personal
iuliana popa
Trimis: 12 Jul 2012, 10:25 PM

Utilizator
**

la Vaslui se organizeaza cursuri de formare in management educational, 60 credite, de catre Centrul de formare profesionala. Cost: 1600 lei. Cred ca se fac inscrieri
Mesaj personal
tiganuaur
Trimis: 13 Jul 2012, 12:32 AM

Utilizator activ

poti da mai multe detalii please
Mesaj personal
alina_bb
Trimis: 13 Jul 2012, 02:40 PM

Utilizator activ

Accesati cursul domnului director prof. NASTASE de la CN Elena Cuza Craiova si cu doar 750 RON esti manager in educatie....nu, nu e nevoie sa te prezinti nici macar la evaluarea finala....si apoi...pac esti expert in educatie....bataie de joc...da na tre' sa fim experti in educatie....
Mesaj personal
iuliana popa
Trimis: 13 Jul 2012, 09:43 PM

Utilizator
**

detalii in legatura cu inscrierile la curs: la Vaslui, Centrul de formare si perfectionare contra sumei de 1600 lei, au absolvit doua serii Se fac doua module ce cuprind toate temele ce trebuie parcurse pt experti in management. Taxa poate fi platita si din bugetul scolii, din sumele alocate pentru perfectionare, daca este de acord contabilul si directorul scolii. Un nr. de tel. o728154400- dl. Iacob
Mesaj personal
ama2009
Trimis: 14 Jul 2012, 02:43 PM

Utilizator avansat

smile.gif Cred că vă dați seama că "experții" vor fi cei care au bani. Nu întâmplător a apărut această "titulatură". Știu ei "cei de sus" câți amatori de șefie sunt. Eu sper să mai țină această tâmpenie cu experții, să le ia banii pe cursuri tuturor celor care vor să fie directori, apoi să se bată cu cartoanele de experți în cap, că oricum nu vor putea toți să fie onor directori.

Acest mesaj a fost modificat de către ama2009 la data 14 Jul 2012, 02:44 PM

--------------------
Nietzsche spune la un moment dat: “avem nevoie de minciuni pentru a trăi”. La fel și Kierkegaard se întreaba: „suntem oare pregătiți să recunoaștem toate consecințele adevărului?”. Omul poate să înfrunte mai ușor realitatea și condiția de muritor prin minciună.
Mesaj personal
manuela1206
Trimis: 14 Jul 2012, 02:49 PM

Utilizator avansat

QUOTE (sc_alina2007 @ 12 Jul 2012, 07:03 AM)
Si la Piatra Neamt au fost organizate astfel de cursuri pentru noii colorati si s/au terminat la mijlocul lunii iunie.... din cate am inteles nici prezenta nu era obligatorie, ci doar sa ai culoarea si sa dai banul.

Si ce culoare era la moda? portocalie sau rosie? unde s-au tinut cursurile? unde s-au anuntat? restul, adica nonculorile, de ce nu stiu nimic despre astfel de cursuri?
Mesaj personal
tiganuaur
Trimis: 24 Jul 2012, 09:10 PM

Utilizator activ

alte noutati ?
Mesaj personal
raibor
Trimis: 24 Jul 2012, 10:12 PM

Mentor

QUOTE (sc_alina2007 @ 12 Jul 2012, 06:03 AM)

... ohmy.gif ... aici, cred ca formator a fost Pinalty... tongue.gif

--------------------
Viitorul cetatean educat, constient si bine informat, garantul unei societati democratice! ... CE GLUMA BUNA!!!
A darui inseamna a primi. ...???
.
.
7,4 < 5,2 ...???
.
Logica cvorumului este legitimitatea pentru o decizie, ca atare, in subsidiar,
decizia SE IA cu jumatate plus unu din cvorum!!!
Mesaj personalPagina web a utilizatoruluiYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved