Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> reactualizarea listelor *(28/29 ugust...), se mai face sau nu?!
acvila666
  Trimis: 29 Aug 2012, 05:17 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

-dragi colegi, care ati fost la detasare - ati avut la dispozitie pt. "consultare" *(pe la avizier, sau prin sala, pe undeva...) o lista actualizata a posturilor *(dupa etapa de pretransfer si detasare la cerere) asa cum trebuia sa fie facuta reactualizarea din data de 28 august, sau... in sala, la sedinta, ati fost pusi in fata comisiei sa alegeti?! *(ceea ce mai era de ales...);

-intreb, pt. ca, si azi trebuia facuta o reactualizare si bineinteles, s-a sarit si peste aceasta *(pana la ora 17:00) si sunt unul dintre cei interesati de sedintele de repartizare din 30/31 august si nu am nici o idee despre ce "posibilitati" am... unsure.gif sign67.gif love28.gif sign28.gif

Acest mesaj a fost modificat de către acvila666 la data 29 Aug 2012, 05:18 PM
Mesaj personalPagina web a utilizatorului
MidoriJo
Trimis: 29 Aug 2012, 05:19 PM

Utilizator avansat

Da, exista o lista pe care o puteai consulta (aceeasi care a aparut si pe site-ul ISJ-ului) doar ca erau posturi pe lista care de fapt nu erau disponibile din diferite motive aiurea, dupa mine.

Acest mesaj a fost modificat de către MidoriJo la data 29 Aug 2012, 05:19 PM
Mesaj personal
acvila666
Trimis: 29 Aug 2012, 05:20 PM

Utilizator avansat

QUOTE (MidoriJo @ 29 Aug 2012, 05:19 PM)
Da, exista o lista pe care o puteai consulta (aceeasi care a aparut si pe site-ul ISJ-ului) doar ca erau posturi pe lista care de fapt nu erau disponibile din diferite motive aiurea, dupa mine.

deci aceiasi lista actualizata pe 21, nu?! - nimic in plus, iar din cele afisate, unele nu erau disponibile *(banuiesc ca cele deja ocupate in etapele anterioare, nu?!)
alex_24h
Trimis: 29 Aug 2012, 05:23 PM

Utilizator avansat

si la botosani erau liste azi...pe disciplina mea un singur post nou incomplet...restul posturilor au fost din ce a mai ramas in urma etapelor anterioare

--------------------
Lucian Blaga: "Invatat e omul care nu termina niciodata de invatat"
Mesaj personal
simonika82
Trimis: 29 Aug 2012, 05:25 PM

Utilizator activ

pe isj.bihor a aparut o lista azi cu posturi nerepartizate, neocupate valabile pentru detasare, iar de vreo ora a aparut si programarea sedintelor din zilele de 30 si 31 august. acum, da-ne Doamne rabdare, sa vedem cand va aparea lista reactualizata cu posturile ramase de la detasari. bafta tuturor
Mesaj personal
geo_luci
Trimis: 29 Aug 2012, 05:39 PM

Utilizator
**

Stie cineva graficul sedintelor de la IS1, Bucuresti ?
Mai avem sanse sa apara lista reactualizata a posturilor libere ?
Mesaj personal
Elem
Trimis: 29 Aug 2012, 05:41 PM

Utilizator avansat

incepe la ora 10 dar nu stiu ordinea ...
Mesaj personal
MidoriJo
Trimis: 29 Aug 2012, 09:06 PM

Utilizator avansat

QUOTE (acvila666 @ 29 Aug 2012, 05:20 PM)
QUOTE (MidoriJo @ 29 Aug 2012, 05:19 PM)

deci aceiasi lista actualizata pe 21, nu?! - nimic in plus, iar din cele afisate, unele nu erau disponibile *(banuiesc ca cele deja ocupate in etapele anterioare, nu?!)

Erau mici schimbari. Existau posturi noi (banuiesc ca eliberate la pretransfer) si cateva disparusera. Posturile din oras ni s-a spus ca nu mai sunt disponibile (ca a cerut cineva detasare in interesul invatamantului si deja CA al scolii a si aprobat). Ceea ce era dubios e ca posturile persoanelor acelora (cele pe care le-ar fi eliberat) nu ni s-a spus care sunt.
In fine, lista da, a ramas in mare aceeasi cu cea din 21, foarte putine schimbari. Pentru maine si poimaine cred insa ca vor fi cateva schimbari majore. Probabil vor reactualiza listele maine dimineata, cum a fost si azi.

Acest mesaj a fost modificat de către MidoriJo la data 29 Aug 2012, 09:07 PM
Mesaj personal
Nora23
Trimis: 29 Aug 2012, 09:23 PM

Utilizator activ

Doamne da-ne putere sa nu ne enervam!

--------------------
Accesati traducator-franceza.ro pentru traduceri franceza si traduceri engleza.
acvila666
Trimis: 29 Aug 2012, 10:14 PM

Utilizator avansat

cine vrea posturile din timis pt. 30-31... http://www.isj.tm.edu.ro/servicii/manageme...-de-repartizare le are pe site...
AndreeaPana
Trimis: 29 Aug 2012, 10:21 PM

Utilizator avansat

sunt online toate wink.gif dati refresh
Mesaj personal
istocescu
Trimis: 30 Aug 2012, 08:16 AM

Utilizator avansat

QUOTE (AndreeaPana @ 29 Aug 2012, 10:21 PM)
sunt online toate wink.gif dati refresh

cum se dă refresh?

--------------------
Istocescu, - Studii Aprofundate de Etnologie si Folclor, Universitatea de stat Bucuresti, Facultatea de Litere, promoția 2002;
- profesor calificat de limba si literatura romana,
- Licențiată în Teologie Ortodoxă, Facultatea de Teologie Ortodoxă "Justinian Patriarhul" București, specializarea Teologie Didactică, promoția 2012 (8,62 medie ex.licență)

"Timpul este distanta dintre chemarea lui Dumnezeu si raspunsul omului" (Pr.Dumitru Staniloae).
Mesaj personal
anivleju
Trimis: 30 Aug 2012, 08:26 AM

Utilizator avansat

Dați click pe ,,Posturile complete, pentru etapele următoare, din JUDETUL.....''
Mesaj personal
am_ry
Trimis: 30 Aug 2012, 09:03 AM

Utilizator avansat

la bucuresti nu s-a actualizat nimic....
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved