Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Pretransfer 2013-2014
sce
Trimis: 25 Jan 2013, 01:38 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

Stiu ca a aparut metodologia miscarii..., dar calculatorul meu nu e interesat sa o deschida mad.gif .Cineva care a citit-o, poate sa-mi spuna ce s-a schimbat in Calendar si ce stie de pretransfer?Multumesc rolleyes.gif
Mesaj personal
albinuta73
Trimis: 25 Jan 2013, 01:44 PM

Utilizator
**

Un cadru didactic care trebuie sa iasa la pensie dar doreste sa ramana in continuare are prioritate inainte de pretransfer la cerere, postul acestuia nu este scos la pretransfer?
Mesaj personal
sce
Trimis: 25 Jan 2013, 01:51 PM

Utilizator avansat

Rog administratorul forumului sau un moderator sa mute acest topic, am vazut prea tarziu ca exista unul cu acelasi subiect.Cu scuzele si multumirile aferente. rolleyes.gif
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved