Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> plan cadru
stelista2304
Trimis: 28 Sep 2013, 07:37 PM

Începător
*

Grup: Members

buna ziua...am si eu o intrbare unde as putea sa gasesc planu cadru de la invatamantul special clasele 5-8 . Multumesc!
Mesaj personal
badea1990
Trimis: 28 Sep 2013, 08:02 PM

Utilizator avansat

QUOTE (stelista2304 @ 28 Sep 2013, 08:37 PM)
buna ziua...am si eu o intrbare unde as putea sa gasesc planu cadru de la invatamantul special clasele 5-8 . Multumesc!

pe edu.ro

--------------------
,,Banul e mare putere, el deschide toate usile si strica toate legile'' - Ioan Slavici
"Mințile luminate discută idei; mințile mediocre discută evenimente; mințile mici discută oamenii." Eleanor Roosevelt
"Viața fiind o călătorie scurtă, trebuie să încercăm să o facem la clasa întâi" Philippe Noirette
Mesaj personalYahoo
stelista2304
Trimis: 29 Sep 2013, 12:03 PM

Începător
*

am caut pe edu...nu am gasit decat pentru primar si liceal....gimnaziu nu am gasit deloc sad.gif
Mesaj personal
badea1990
Trimis: 29 Sep 2013, 01:22 PM

Utilizator avansat

Sa ma uit si eu.

--------------------
,,Banul e mare putere, el deschide toate usile si strica toate legile'' - Ioan Slavici
"Mințile luminate discută idei; mințile mediocre discută evenimente; mințile mici discută oamenii." Eleanor Roosevelt
"Viața fiind o călătorie scurtă, trebuie să încercăm să o facem la clasa întâi" Philippe Noirette
Mesaj personalYahoo
badea1990
Trimis: 29 Sep 2013, 01:27 PM

Utilizator avansat

Sper sa te ajute la ceva.

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 177 )
Fișier atașat  curriculum_national_pentru_invatamantul_special_si_special_integrat.pdf.pdf

--------------------
Mesaj personalYahoo
stelista2304
Trimis: 29 Sep 2013, 02:13 PM

Începător
*

multumesc!
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved