Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> Teste nationale clasa a IV -a, Lamuriri
leocotac
Trimis: 6 Apr 2005, 11:26 PM

Utilizator
**

Grup: Members

Nu va suparati , stie cineva daca a aparut baremul de la aceste teste. Am gasit testele
dar nu stiu ce e cu codurile respective . Multumesc anticipat . mad.gif
Mesaj personal
Radu Gramatovici
Trimis: 11 Apr 2005, 11:43 AM

Utilizator avansat

Domnule Profesor,

Probabil nu se vor publica.

Ca un mic comentariu:
Testele de clasa a IV-a de anul acesta nu au urmărit evaluarea individuală a elevilor ci calculul unor indicatori de calitate. De aceea și baremele asociate acestor teste nu calculează punctaje individuale per lucrare, ci indicatori pe fiecare tip de subiect în parte. De aici și acele coduri marcate pe foi care au un caracter pur tehnic.

--------------------
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatorului
Kitty91
Trimis: 21 Apr 2005, 04:01 PM

Utilizator activ

testarea nationala este acum din pacate in fiecare sfarsit de an din fiecare ciclu si anume: cls. a IV-a, a VI-a, a VIII-a si a X-a. Apoi vine BAC-ul dintra XII-a. ma insel?
Mesaj personalYahoo
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved