Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Pagini: (3) 1 2 [3]  ( Primul mesaj necitit ) Subiect închisSubiect nou Sondaj nou

> Cine a intrat la Drept (Universitate Bucuresti) ?, sa ne cunoastem eventualii colegi :D
Santal
Trimis: 29 Jul 2005, 12:47 PM

Utilizator avansat

Grup: Members

QUOTE (shirina @ 29 Jul 2005, 01:23 PM)
Eu inainte uram cladirea si everything about it,vechimea, molozul de la subsol, aparenta dezordine care predomina si mirosul,dar acum,ca este NOUA MEA FACULTATE parca mi se pare cea mai grozava si impunatoare!!!! laugh.gif
Anyway,eu de inavat sa nu mai aud,pana in sept nu mai vreau sa tin minte decat cum ma cheama,apoi o sa trebuiasca sa invat ptr scoala de soferi,iar apoi...incepe scoala...
Voi cum aveti de gand sa va petrecti cel putin primul an de facultate?? Mai multa distractie sau toceala la greu? Nopti pierdute sau calificative bune? Ce ziceti de materiile care se fac? oare cate amterii trebuie sa alegem dintre alea optionale si alea facultative?

Astea le urasc din toata inimia....informatica si conta sa nu aud de ele.

Management general
Introducere în informatica
Principiile contabilitatii
Informatica juridica
Drept comercial
Dreptul muncii si securitatii sociale

si da, e o facultate impunatoare, sobra, serioasa....imi place la nebunie.

multa funnnn

--------------------
Комитет государственной безопасности
Mesaj personal
Santal
Trimis: 29 Jul 2005, 12:49 PM

Utilizator avansat

inca ceva :

v-ati depus doar diploma?ati dat vreo taxa de inmatriculare?mai trebuie dus ceva la faculta?

mie mi-au zis, dupa ce am dat diploma (fara sa imi dea nimik in schimb), ca ma vor anuntza dupa 1 octombrie dc mai e nevoie de ceva...

Acest mesaj a fost modificat de către Santee-devi la data 29 Jul 2005, 12:50 PM

--------------------
Mesaj personal
Santal
Trimis: 29 Jul 2005, 11:13 PM

Utilizator avansat

deci?

--------------------
Mesaj personal
shirina
Trimis: 30 Jul 2005, 01:21 AM

Utilizator activ

deci si eu am depus numai diploma si mi-a zis ca la 3 oct,la deschidere vom completa cererile de inscriere in anul scolar respectiv. Dar eu am intrat la biget,asa c anu stiu dc mai trebuia ceva special ptr cei care au intrat la taxa... smile.gif
Mesaj personal
Yasmine^^
Trimis: 30 Jul 2005, 09:53 AM

Utilizator avansat

pt buget : diploma in original si vacantza placuta pana in oct!
pt cu taxa : chitantza de la bcr de 250E (curs bnr) + diploma in original sau copie legalizata... si apoi vacantza biggrin.gif

incepand cu 3 oct se completeaza fisa de inscriere, contractul (pt cei la cu taxa)... asta pana pe 8-10 (nujtu dak 5 sau 7 zile)

--------------------
By responding to my posts or threads you agree that everything I say may be construded as non-negotiable truth.A contradiction to any of my statements constitutes as admittance of your own ignorance.
Mesaj personalYahooMSN
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

OpțiuniPagini: (3) 1 2 [3]  Subiect închisSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved