Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> decontarea navetei
mihaiunicul
Trimis: 18 Nov 2007, 12:10 PM

La prima intervenție

Grup: Members

va rog, daca ma poate lamuri si pe mine cineva cu privire la decontarea navetei!!!!spre exemplu eu fac naveta pe ruta Deva- Hunedoara ,dar in orasul deva stau in chirie.Am primit banii pe abonamente, lunile septembrie si octombrie iar acum la controlul efectuat de catre primarie se pare ca trebuie sa restitui banii inapoi pe motivul ca mi/a expirat viza de flotant! Eu am crezut ca decontarea se face pe baza abonamentului si nu pe pe baza buletinului !!!!Sunt in ceata, va rog daca ma puteti sfatui ce sa fac!!!!!! multumesc sad.gif
Mesaj personal
PurpleRain
Trimis: 18 Nov 2007, 12:23 PM

Mentor

Zic si eu, nu e mai simplu sa procedezi "romaneste", respectiv sa-ti prelungesti iute viza de flotant?Stiu, din auzite, ca ai nevoie de acea viza.

--------------------

Construim prea multe ziduri si prea putine poduri..

Florile sunt plăpânde. Și neștiutoare. Se apără și ele cum pot. Se cred nemaipomenite cu spinii lor.

"Pastreaza-ti visele vii.Intelege ca pentru a realiza ceva trebuie sa ai credinta si incredere in tine,viziune, munca, determinare si daruire.Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred.
Mesaj personal
liviumarianpop
Trimis: 18 Nov 2007, 11:42 PM

Mentor

pe baza domiciliului ASA SPUNE SI ART 104 ALIN 3 DIN STATUT

--------------------
Mesaj personalTrimite emailPagina web a utilizatoruluiYahooMSN
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved