Reședință - Portal SEI Portalul educațional SEI  Admitere Admitere Bacalaureat Bacalaureat Titularizare Titularizare Euro 200 Euro 200 Bani de Liceu Bani de Liceu
Găzduire WEB pentru școli și licee Găzduire WEB pentru școli, licee și instituții educaționale Dictionare online Dicționare online Subiecte examene naționale "2007-2008" Subiecte examene naționale "2007-2008"
Subiecte examene naționale începând cu 2002 Subiecte examene naționale începând cu 2002 .campion .campion
SIVECO Romania  Ministerul Educației și Cercetării

Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

> raport autoevaluare gradatie de merit
gunginan
Trimis: 16 Jan 2008, 10:09 AM

Utilizator activ

Grup: Members

Va rog sa-mi trimiteti un model de raport de autoevaluare pentru gradatie de merit, la personal didactic auxiliar (secretar sef). Va multumesc !
Mesaj personal
ancuta222
Trimis: 16 Jan 2008, 01:13 PM

Utilizator avansat

ESTE UN MODEL LA http://siphd.ro/
Mesaj personal
Blanaru Tatiana
Trimis: 16 Jan 2008, 09:12 PM

La prima intervenție

si eu sunt interesata de un model de raport de autoevaluare. Cel de la adresa indicata este un model de fisa de autoevaluare. Raportul este o combinatie de CV si sarcinile din fisa postului, cred eu
Mesaj personal
nedgica
Trimis: 20 Jan 2009, 12:06 AM

La prima intervenție

Tocmai ma straduiesc si eu la asa ceva, inca nu am inceput raportul dar am lucrat ceva la dosar, ca idee stiu pentru intocmirea raportului de evaluare se pleaca de la fisa de evaluare de la inspectorat, si dupa partea cu subsemnatul (a), functia vechimea etc. se raspunde la cerintele fisei mentionate, pe domenii, prin mentionarea pe scurt tuturor activitatilor si realizarilor care crezi ca aduc puncte - cu mentiunea mea ca toate cele mentionate trebuie dovedite in dosar cu adeverinte si alte documente. Un mic extras din ghidul de acordare a gradatiilor:

............... procedura de atribuire a gradatiei de merit prin concurs cuprinde urmatoarele etape:
1. Candidatul întocmeste si depune la conducerea unitatii de învatamânt/conexe
raportul de autoevaluare a activitatii desfasurate, însotit de documente doveditoare,
realizat în conformitate cu fisa de evaluare elaborata de inspectoratul scolar, pentru
acordarea gradatiei de merit, la categoria de personal în care acesta se încadreaza
(elaborata de inspectoratul scolar).
Mesaj personal
miha55
Trimis: 21 Jan 2009, 06:47 PM

Utilizator activ

Pentru gradatia de merit trebuie in primul rand sa ai fisa de evaluare .Raportul de autoevaluare trebuie sa cuprinda punct cu punct ceea ce se cere in fisa de evaluare.
Mesaj personal
asilvia
Trimis: 21 Jan 2009, 10:21 PM

Utilizator avansat

Cu asta va pot ajuta. Eu l-am depus pentru sal.merit. Maine va anexez si fisa de evaluare a ISJ nostru.

Acest mesaj a fost modificat de către asilvia la data 21 Jan 2009, 10:23 PM

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 9264 )
Fișier atașat  raport_de_autoeval.rar
Mesaj personal
asilvia
Trimis: 22 Jan 2009, 09:15 AM

Utilizator avansat

Si fisa de evaluare.

Fișier atașat ( Număr de descărcări: 2826 )
Fișier atașat  12_fisa_gradatii_persauxiliar_2009.rar
Mesaj personal
0 utilizator(i) citesc acest subiect (0 vizitatori și 0 utilizatori anonimi)
0 utilizator(i):

Opțiuni Răspunde la acest subiectSubiect nou Sondaj nou

© 2002 SIVECO Romania SA. All Rights Reserved